Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kizlarr nasilsiniz Benim bugun asilamanin 5gunu
Pek bi belirtim yok 1-2 kac kere sol kasim bati 1-2 kackere karnimin alt kismi ardi
Yemek yeme istahim acildi biraz ve yemek fln yaparsam yada bulasik yikarsam hemen yoruluyorum
Ve aksham 6dan sonra cok uykum geloyorr Sizce hamilelik var mi

Canim cok ilginc olmus ilacin etkisi demek ki konu hakkinda bilgim yok ama insaallah senin icin guzel gelismeler olur

Duzeltme: Arkadaslar yukarida yazdigim Raspberry leaf tea Ahududu yapragi cayi olacakti bogurtlen diye yanlis yazmisim duzeltmek istedim.

Kızlar çogumuz bu ayda heyecanla bekleyişte inşallah güzel haberler alırız bebişli olmazsa bidaki ay diyeceğiz artık bende kan verdim bekliyorum öyle denk geldi hastaneye geldim iş için beklerken kan vermek geldi icimden valla bilmiyorum artık 5 gün önceden kesin sonuc cıkarmı ama hayırlısı selametle rabbimden

sonucunuz cikinca yazarmisiniz benimde 6 gun var 20 sini bekliyorum ama bende bi cilginlik yapabilirim erkenden

Negatif cıktı kızlar laborant abla erken yaptırdıgımı söyledi adetin 3-4 gün geçmesi gerekirdi dedi bakalım adetimi bekleyeceğim artkk sanmıyorum olsa cıkardı heralde ya

Canım ben aşılama yaptırdım sat 20 Temmuz bat 17 Ağustos. Ümitli değilim ama Allah büyük bakalım. Yazarım yine

Çok haklısın valla canım bizim hazır olmamız yetmiyor. Asıl onların hazır olması lazım. Madem bu ay boş geçmek zorunda sende önümüzdeki aya hazırlık yap tevekkül bizden taktir Allahtan
Canım adetim gününde geldi bu ay. Bugün dişim daha çok şişti. Doktordan fırça yedim bide. Antibiyotik kullanmamak için direndim hormon testi vereceğim için ama malesef Bugün başladım Antibiyotige. Adetimj söktürsün diye maydanoz sogan suyu yaptim. Çokta sıkıntı etmeyim kendime dedim. Her halde her ay yapılır diye düşünüyorum. Sende durumlar nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…