Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kirmizi bitkiler rahim sagligi icin iyi deniyor.
-Raspberry leaf tea- Bogurtlen yapragi cayi da hem rahim hem de adet kanamalari icin iyi geliyor.Bir nevi sokturucu gibi. Adetlerinizi duzenlerseniz kanamayla birlikte adet zamani kistte gidebilir. Poset cay seklinde de oluyor. Herkesin vucudu farkli calisiyor kendinizi gozlemleyerek deneyebilirsiniz.
Selamlar tekrar, böğürtlen yaprağının kurusunu aktardan alırsak nasıl kaynatacağız, kaynatma şekli önemli mi?
Suyun içine atıp mı kaynatıcaz yoksa kaynamış suyun içinde demleme gibi mi yapıcaz?

Selamlar tekrar, böğürtlen yaprağının kurusunu aktardan alırsak nasıl kaynatacağız, kaynatma şekli önemli mi?
Suyun içine atıp mı kaynatıcaz yoksa kaynamış suyun içinde demleme gibi mi yapıcaz?
Ben sadece poset cay seklinde olani kullandim diger turlusunu tecrube etmedim belki az bir miktar alip kaynamis suyun icin de demlenirse de olur poset cayda benzer sekilde oluyor zaten

mrb kızlar gecen ay femara +çatlatma iğnesi kullanmıştım ama malesef gebelik oluşmadı adet oldum dün adetin 3. günü hormon testlerini yaptım bi anda lh 46 estradiol 166 çıktı hemen dr gösterdim normalde adetliken hiç bu kadar degerlerim fırlamamıştı dr ultrasona aldı ve şok oldum 19 mm yumurta gördü 2 güne catlar dedi ve adetin 3. günü dr kullandıgın ilaçtan sonradan gelişen ve adete denk gelen yumurta oldugunu söyledi böyle bişey başına gelen oldu mu döngünün başındayım tekrar yumurta olacak mı yoksa 14. gün sonra yıne adet mi olacam bilgisi olan yardımcı olabilir mi

mrb kızlar gecen ay femara +çatlatma iğnesi kullanmıştım ama malesef gebelik oluşmadı adet oldum dün adetin 3. günü hormon testlerini yaptım bi anda lh 46 estradiol 166 çıktı hemen dr gösterdim normalde adetliken hiç bu kadar degerlerim fırlamamıştı dr ultrasona aldı ve şok oldum 19 mm yumurta gördü 2 güne catlar dedi ve adetin 3. günü dr kullandıgın ilaçtan sonradan gelişen ve adete denk gelen yumurta oldugunu söyledi böyle bişey başına gelen oldu mu döngünün başındayım tekrar yumurta olacak mı yoksa 14. gün sonra yıne adet mi olacam bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Şaşırdım şuan. Bilgim yok ama senin yumurtaların adetle atılmamış demek ki. Adet bitiminde hemen değerlendir.

Yaaa çok ilginç ilk defa duyuyorum. Bence kaçırma değerlendir

evet canım bende şaşırdım ilaç sonrası sadece 1 yumurta olmuştu ve tutmayınca adet oldum tekrar ilaç başlıcaktım böyle olunca dr ilaçta vermedi bu ay normal denememi istedi
Bu forumda bir arkadaşımız ilk ilaç deneyiminde olmamıştı diğer ay ilacın etkisiyle kendiliğinden yumurtaları gelişip doğal gebelik oluşmuştu🙏🏻

Bu forumda bir arkadaşımız ilk ilaç deneyiminde olmamıştı diğer ay ilacın etkisiyle kendiliğinden yumurtaları gelişip doğal gebelik oluşmuştu🙏🏻
evet canım hatırlıyorum öyle bişey ama benimki çok erken oldu bakalım dr 5. gün mutlaka degerlendir dedi bide ovu ile yıne takip edecem ay içince tekrar yumurta olcakmı merak ediyorum

Sizin adete kaç gün var benim ağrılar gittikçe artıyor yumurtalarin ilaçlara sonradan cevap verip kiste dönmüş olmasindan korkuyorum 😑
Afetime 9 gün var ama benimde göğüslerim acıyor damarlarım belirginleşti geçen ay kimyasal yaşadım ve bu ay yine hamileyim büyük ihtimalle korkuyorum kötü bişey olcak diye yine cuma günü kan vericem gebeliğin erken öğrenmem gerekiyor kan pıhtılaşmam var iğne olmam gerekiyor çünkü

İlk idrarla yaptığım test de böyle bugün

Eklentiler

• IMG_3041.jpeg
    IMG_3041.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 30
X