Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

hayirli olsun Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin yumurtlama gunlerinimi degerlendirmistinz belirtileriniz varmiydi
Bu ay ne ovülasyon takip ettim ne de başka bişi yaptım sadece yumurtlama günümün yüksek olduğu gün ve 2 gün öncesi değerlendirmiştik.
Sadece fazla göz kararmam ve uyku halim vardı.

Ben yüzüğümü takamıyorum bile terlik giyiyorum hava sıcak diye ayaklarım mayalı ekmek hamuru gibi aralardan kabarıyor

Hayatıma farklı başka bi şey katmadım ben ondandır diye düşünüyorum ama bilemedim ayy hamilelikten şişsem keşke

Lorelailai canım test yaptın mı tekrar güzel haberlerin vardır inşallah sabahtan beri yazmanı bekledim yazmayınca ben sorayım dedim
Canııım bugün kan verdim. Çok şükür 850 çıktı Allah inşallah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin, çok teşekkür ediyorum sorduğun için

Ben yüzüğümü takamıyorum bile terlik giyiyorum hava sıcak diye ayaklarım mayalı ekmek hamuru gibi aralardan kabarıyor
Ayyy pesss ben adet olduğum zaman ödem söktürücü içiyorum böyle avakadolu yeşil çaylı bişey karışım adet bitiminden bırakıyorum risk almıyım diye

kızlar merhaba sizlere bir şey soracağım bat 17 normalde günüm hiç şaşmaz bu ay hsg filmi çekilmiştim bugün önce kahverengi sonra kırmızı şekilde lekelenmem oldu hsg filminden dolayı mı böyle olmuştur yoksa yerleşme kanaması olabilir mi yerleşme kanaması önce kahve sonra kırmızya dönebilir mi

Merhaba birşey sormak istiyorum, benimde prolaktinim yüksek 30 civarı falan incir kürü kullanılmaması gerek ama havuçta aynı şekilde yükseltiyor diye biliyordum herhangi bir bilginiz varmı ? Bu arada hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…