Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar Günaydınlar 🌸
Az önce ultrasondan çıktım. Sol overda bir kist vardı ya o hala var. Sağda 4 ama küçük yumurta gördü, solda kistten dolayı bir şey göremedi 😔😔 Kistten dolayı yumurta toplama ya da transfer ertelenebilirmiş 😔😔
Bana kist için önerebileceğiniz bir şeyler var mı?
Kirmizi bitkiler rahim sagligi icin iyi deniyor.
-Raspberry leaf tea- Bogurtlen yapragi cayi da hem rahim hem de adet kanamalari icin iyi geliyor.Bir nevi sokturucu gibi. Adetlerinizi duzenlerseniz kanamayla birlikte adet zamani kistte gidebilir. Poset cay seklinde de oluyor. Herkesin vucudu farkli calisiyor kendinizi gozlemleyerek deneyebilirsiniz.

Bir akrabamızın karısı, kocasına korunuyorum yalanını söyleyip 6.ya hamile kalmış. Kocası istemiyormuş, ona rağmen yani. Bir de kocasına 3 aylıkken söylemiş ki aldırma süresi dolsun. Kocası kesin aldırtırdı çünkü diğer 5 çocuğa zar zor bakıyor adam kıt kanağat geçiniyorlar. Kocası İş dolayısıyla evine az gelmesine rağmen nasıl başarmış şaşıyorum. Adam öğrenince bir ay boyunca evine gelmemiş 🫠 Hey Allahım şöyle istemeyenlere zorla yapnlara veriyorsun bana da versen ya 🙏

Merhaba, ben soğan kürü uyguladım ayrıca yumurtlama arttırıcı prowomen önerdi doktorum onu kulanıyorum 3 aydır. 8 ağustosta adet olmam gerekiyordu olmadım, test yaptım negatif çıktı. Yarın doktora randevum var bakalım kanda ne çıkacak. Bu arada ovulasyon testleri yaptım bu ay ve hiç pik görmedim, doktorum o testlere çok güvenmiyoruz dedi :/

Ahhh ya evlenmeden önce 48 kiloydum. 5 senede 30 kiloooo😱 ama ben bu kiloların %75 son iki sene de aldım yani ilk 3 sene gayet normaldim. Hele doğumdan sonra offff çok kötü. Eski ince belimi ince yüzümü özledimmmm🥺
Bendee 😅 ama şu an anladım ki çocukta ani kilo alımı önemli yarın başlıyorum diyete

Bir akrabamızın karısı, kocasına korunuyorum yalanını söyleyip 6.ya hamile kalmış. Kocası istemiyormuş, ona rağmen yani. Bir de kocasına 3 aylıkken söylemiş ki aldırma süresi dolsun. Kocası kesin aldırtırdı çünkü diğer 5 çocuğa zar zor bakıyor adam kıt kanağat geçiniyorlar. Kocası İş dolayısıyla evine az gelmesine rağmen nasıl başarmış şaşıyorum. Adam öğrenince bir ay boyunca evine gelmemiş 🫠 Hey Allahım şöyle istemeyenlere zorla yapnlara veriyorsun bana da versen ya 🙏
Zar zor bakıyorsa kadın neden istiyor ki ilginç. Onun hayattaki sınavı da istemeyen kocaya isteyen kadın demek ki.
Benim bir arkadaşımda istemiyordu ama kocası istiyordu. Ben 6 ay denerken olmadi daha hemen olmuyor dedim. Tek denemede oldu. Yaparken beni düşünüp nasıl olsa hemen olmuyor olmuş. Hem de tek seferde hem de adet biter bitmez .
Olanın sınavı ayrı olmayanın ayrı maalesef

Yarın ilaçlara başlıyorum, iğne ıvır zıvır fln delik deşik olucam yine, sabah akşam Duphaston+iğneler...
Pazartesi günü tekrar kontrol. Normalde iğnelere başlayınca 2 günde 1 kan+ultrason olarak kontrole gidiyorduk bu sefer haftaya pazartesi dedi, süreç uzayacak gibi hissediyorum, bilmiyorum hayırlısı. Çok bi umutla başlamıştım ama sanırım süreç uzayacak... O yüzden moralim çok bozuldu:KK43:
Hiiiiçç moralini bozma. Bir bakmışsın kistin gitmiş. Sen evrene pozitif enerjini vermeye devam et. Bırak uzasın ama sonu güzel bitsin 🌸

Kizlar bu kuruma cizgisimi sabah yapmisdim bos diye kenara koydum ama boyle gorunuyor adet 6 gun var
IMG_5425.jpeg

Zar zor bakıyorsa kadın neden istiyor ki ilginç. Onun hayattaki sınavı da istemeyen kocaya isteyen kadın demek ki.
Benim bir arkadaşımda istemiyordu ama kocası istiyordu. Ben 6 ay denerken olmadi daha hemen olmuyor dedim. Tek denemede oldu. Yaparken beni düşünüp nasıl olsa hemen olmuyor olmuş. Hem de tek seferde hem de adet biter bitmez .
Olanın sınavı ayrı olmayanın ayrı maalesef
Adam aldatıyormuş karısını. Kocasını elinde tutmak için yapıyormuş. Bunun içi çocuk yapılır mı hiç ya

Kirmizi bitkiler rahim sagligi icin iyi deniyor.
-Raspberry leaf tea- Bogurtlen yapragi cayi da hem rahim hem de adet kanamalari icin iyi geliyor.Bir nevi sokturucu gibi. Adetlerinizi duzenlerseniz kanamayla birlikte adet zamani kistte gidebilir. Poset cay seklinde de oluyor. Herkesin vucudu farkli calisiyor kendinizi gozlemleyerek deneyebilirsiniz.
Adet kanamalarım çok düzenli aslında ama tüp bebeğe başlıcam o yüzden sabırsızlandım ve ilkndefa başıma geliyor

Selam herkese. Burada yeniyim ve ilk yazım olacak 😇Ben yeni evliyim ve eşimle normal yolla korunuyorduk herhangi bir ilaç vs kullanmadık. Bu ay ilk defa bebek için denedik, biliyorum ilk denemede zor ama işte yinede umut ediyorum🙈 Arada bir oluşan enfeksiyon dışında bir problemim yok çok şükür. Adetim düzenli takvime göre birliktelik yaşadık ve şu an regli döngüme tam 1 hafta var. Herhangi bir belirtisi olması gerekli miydi? Ben ilk ilişkiden beri psikolojikman her bir şeyi hissediyorum, ne kadar uğraşsam da vücudumu dinliyorum… Ama en belirgin hissettiğim sağ kasıkta pıt pıt pıt bi şey sürekli atıyor acaba diyorum🙏🏻

Adet kanamalarım çok düzenli aslında ama tüp bebeğe başlıcam o yüzden sabırsızlandım ve ilkndefa başıma geliyor
Gecmis olsun kistler geldigi gibi cabucak gidebiliyorda hic caninizi sıkmayin bana hem kist hem miyom var dediler ikisi de yok olmus bazen kendiliginden de gidebiliyorlarmis misal ben😁

Selam herkese. Burada yeniyim ve ilk yazım olacak 😇Ben yeni evliyim ve eşimle normal yolla korunuyorduk herhangi bir ilaç vs kullanmadık. Bu ay ilk defa bebek için denedik, biliyorum ilk denemede zor ama işte yinede umut ediyorum🙈 Arada bir oluşan enfeksiyon dışında bir problemim yok çok şükür. Adetim düzenli takvime göre birliktelik yaşadık ve şu an regli döngüme tam 1 hafta var. Herhangi bir belirtisi olması gerekli miydi? Ben ilk ilişkiden beri psikolojikman her bir şeyi hissediyorum, ne kadar uğraşsam da vücudumu dinliyorum… Ama en belirgin hissettiğim sağ kasıkta pıt pıt pıt bi şey sürekli atıyor acaba diyorum🙏🏻
Hakkinizda hayirlisi olsun dusundukce her sey belirti gibi geliyor en iyisi bekleme surecinde farkli mesguliyetler bulmak. Kasik agrisi, goguslerde hassasiyet, dolgunluk hissi,bel agrisi bunlar kesin belirtiler degil kisiye gore degisen durumlar hatta yerlesme kanamasi bazilarinda oluyor bazilarinda hic olmuyor en iyisi adeti beklemek. Testler de negatif gormek sizi strese sokmuyorsa erkenden testlere baslayabilirsiniz ama etkilenirim derseniz adet gununuzu hatta gecmesini beklemelisiniz🌸

X