Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ellerim bile şişti yeteeerrrrrr. Adet olacaksam da olayım inositol kullanmaya başladığımdan beri inanılmaz bi ödem oluşmaya başladı vücudumda

Ben de işte bir yeri yaparken başka bir yeri bozmasın diye tereddütteyim... Şimdiye kadar hiç kistim fln olmadı ya da oldu da ben farkında değildim bilmiyorum yani öyle bir şey söylenmedi bana hiç napsam bilemedim, kendi başıma doğum kontrol kullanamam zaten mecbur beklicem

Hahahhaha kendimi hatırladım şu yazdığınla

Ellerim bile şişti yeteeerrrrrr. Adet olacaksam da olayım inositol kullanmaya başladığımdan beri inanılmaz bi ödem oluşmaya başladı vücudumda
Ayyy gecen aylarda benim de öyleydi. Hiç inositol gelmemişti aklıma bende yüksek tansiyon var ona bağlıyodum ama yüksek de değildi. Demek ki inositoldenmiş

Ayyy gecen aylarda benim de öyleydi. Hiç inositol gelmemişti aklıma bende yüksek tansiyon var ona bağlıyodum ama yüksek de değildi. Demek ki inositoldenmiş
2 adet dönemidir kullanıyorum 2 adet dönemim de böyle geçiyor vallahi. İnanılmaz bi şişlik her yerimde. Ben de farklı olarak bunu kullandığım için buna bağladım sebebini

Bekle kuzum doktor zaten yönlendirir seni. Doktor ne dedi ? Tedavin bit sonraki aya mı ertelendi

2 adet dönemidir kullanıyorum 2 adet dönemim de böyle geçiyor vallahi. İnanılmaz bi şişlik her yerimde. Ben de farklı olarak bunu kullandığım için buna bağladım sebebini
Sen beni adet olacağım günün sabahında gör yataktan kalktığımda balon balığı gibi oluyorum. Geçen hafta denizde alyansım denizde çıkıverdi. Ama regl sabahları değil yüzüğün çıkması eklem yerime bile gelemiyo

İnositolden mi acaba gerçekten? Ben hamileyken baya şişmişti ellerim ayaklarım sonra doğum oldu en gazla 6 aya ödemlerin gitmesi gerekti ama benim hiç gitmedi ödemlerim hala hamileliğimdeki gibi duruyor. Geçen doktora gittiğimde söyledim doktoruma inositolu şase olarak verdi iyi gelir dedi. Şimdi sende böyle diyince kafam karıştı

Kız o kadar şişmek mi olurmuş ilgçsin valla. Bende alyansımı takmayı özledim küçük oluyor 48 kiloluk parmaklara alındığı için şuan 78 kiloluk barnaklara olmıyii

Bekle kuzum doktor zaten yönlendirir seni. Doktor ne dedi ? Tedavin bit sonraki aya mı ertelendi
Yarın ilaçlara başlıyorum, iğne ıvır zıvır fln delik deşik olucam yine, sabah akşam Duphaston+iğneler...
Pazartesi günü tekrar kontrol. Normalde iğnelere başlayınca 2 günde 1 kan+ultrason olarak kontrole gidiyorduk bu sefer haftaya pazartesi dedi, süreç uzayacak gibi hissediyorum, bilmiyorum hayırlısı. Çok bi umutla başlamıştım ama sanırım süreç uzayacak... O yüzden moralim çok bozuldu

Nerde olması zor ihtimaller var bizi buluyor ahahahhahaha yemin ederim 2 gündür çok fenayım yemek yiyince bulanıyor yemeyince bulanıyor hep bulanıyor
Ay bi dakika bişiy mi kaçırdım kim hamile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…