Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yaaa aynısıyım biliyor musun doğuma 77 ile gittim doğumdan sonra 67 oldum ama ne olduysa birden kilo almaya başladım 78-79 civarı varım şuan. Ben açlıktan ziyade tatlı çok tüketiyorum doktor şekeri tamamen kesiceksin dedii bakalım başarırım inşallah

kızlar herkese selam bir süredir girmiyordum biz bu ayı es geçtik umarım burada güzel haberler vardır :)

Ya açlık dediğim şu gözümün önünden çikolata şelalesi akıyordu. Manyak gibi bişey olmuştum artık gören hamile misin diyodu göbek almış başını gitmiş falan ıyyy

Bana da Dr şeker kescen dedi kendi başıma yapamadım diyetisyenle çalıştım iki üç ay. Süre zarfında 7-8kilo verdim ama bu sefer karaciğer dengem bozuldu. Sonra kendim çörek otunda yağında fayda gördüm

G Gulbahcesii96 referans değeri PLT 100-400 arasında 283 çıkmış
Eewe bişey sorsam ben perşembe günü amh için devlete gittim hemogram da vardı içinde bu zamana kadar hemogramlarımda sorun olmadığı için bakmamıştım ben dün gece farkettim plt 161 gelmiş benim de kırmızıyı zaten sütunu referans dışı diye yazmışlar

Siz kan sulandirici kullaniyor musunuz. Plt degeriniz dusuk cikmis, kanin pihtilasmasini zorlastiriyormus

Referans değeri yazmiyor mu kuzum bende 100-400 arası referans değeri yazıyor. Seninkinin yüksek ya da düşük olduğunu düşünmüyorum kuzum ya ama doktora danışmak lazım referans dışı ise belki yaptırdığın yerin referans ı 200 den başlıyorsa düşük göstermiş olabilir bilemedim ki

180 den başlıyor devlet hastanesinin zaten o yüzden referans dışı diye yazılmış. Olmazsa sağlık ocağında veriyim bide. Çünkü hayatımda ilk kez böyle düşük gördüm

Kızlar merhaba 28 temmuzda adet oldum 1 ağustosta adetim bitti 8 ağustostan beri 4 gündür siyah ve kahve lekelenmem var adetime daha çok var hatta bildiğim yumurtlama tarihimede var daha böyle kanama yaşadığımda hamileydim yerleşme kanamasıda böyle olmuştu bikaç gün süren siyah kahve lekeydi acaba şimdi yine mi öyle çok kafam karıştı

Ahh çok sevindim canım benim çok şükür bak her şey yolundaymış düzenli sağlıklı bir beslenme ile mis

kızlar merhaba ben daha önce hiç ovülasyon testi yapmadım reflim 8inde bitti başladım yapmaya ama pek anlamıyorum rica etsem bu ne demek yardımcı olabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_3735.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…