Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar ya bi sorunum var 🤦🏻‍♀️ ben 7si pik 8inde çatlamayı ovülasyon testiyle gördüm 1-2 gün sonra tekrar kasık ağrım başladı hala devam ediyor bi ovulasyon testi daha yaptım oda bu şekilde pik. Bu neden olur acaba

Eklentiler

• IMG_3668.png
    IMG_3668.png
    114,1 KB · Görüntüleme: 61
Olabilirmi oyle bisey? Cunku bende de aynisi oluyor. Pikten 4-5 gun sonra agrima.
Yumurtlama doneminde 1 kere yumurtlama olmuyor mu?
Nadir de olsa ayda 2 kere yumurtlama olabilir ya da hiç olmayabilir. Eğer pcos varsa ve yumurta çokluğu varsa özellikle iki kez yumurtlama olabilir

14. Gun yani dun iliski oldu. Asıl önemli olan iliskinin pik de mi olması siliklesmeye başlayınca mi olması. Pik gördükten sonra yapmam gerek3n ne ilk defa test yapıyorum
Canım sen garanti olsun 3 gün üst üste ilişki olsun. Çatladıktan yani silikleştikten sonra dölleniyor o anı tutturmak önemli zaten

Canım akşama pik olur çok çok yaklaşmış. Dün boş geçtiyse bugün mutlaka değerlendir. Aslında spermde sorunu yoksa üst üste 3 günü değerlendir daha iyi
Candy7777 Candy7777 geçen gün (10 aguştosta) testi attigimda böyle demistin ama git gide siliklesti sizce daha pik olmadı mı? Oldu çatladı mı?
Bir anlaşamadım şu testle 😔

Eklentiler

• IMG_7588.jpeg
    IMG_7588.jpeg
    180,2 KB · Görüntüleme: 48
Canım 10 Ağustos pik olmuş bence. İnşallah değerlendirmişsindir
Çok teşekkür ederim
Ayni renk veya daha koyu olmasını bekledim pik demek için ama olmadı …
Geçen ay da 10 gün gecikmisti ben testi bıraktım diye kaçırdım sandım.
8-10-11inde değerlendirdim
Umarım iyi günlerdir 🐥☺️

Biraz daha bilgi vermek istiyorum ilk defa bu yolculukta olduğum için
Yaklaşık 2.5 yıl kadar doğum kontrol hapı kullandım ve ocak ayında bıraktım nisan ayına kadar kendimiz korunduk
İlk denememiz nisanın sonundaydı.
Benim reglim ilaç kullanımından önce hep düzenliydi
E ilaç kullanırken zaten onunla beraber düzenli devam etti.
Bıraktığımda ocak şubat ayında gününde oldum
Ama martta10 gün gecikti
Hatta kendimiz korunsak da şüphelendim ama sonra regl oldum.
Nisan mayıs haziran yine gününde oldum ve gebelik oluşmadı
Temmuz ayında ovulasyon aldım pik olmadı bir türlü yaklaşık 20. Günde bıraktım ve 10 gün yine geciktim.
Marttaki gecikmeden sonra da erken olmuştum.
Yine erken olacağımı düşünüyorum bu ay
Bu gecikmeler ve pik görememek beni endişelendirdi.
Ve evet ben de hemen gebe kalacağımı sandım 🙃
İlacı bırakırken muayene oldum doktorum gayet her şey yolunda dedi ve beni cesaretlendirdi.
Ama ben artık bu sıcakta susuz kal pik görememe derken endişelendim 😕
Tatile çıkacağız testlerle o süreçte gerçekten zor olacak.
İlginçtir bu ara belirti olmasa da reglime de var meme dokusunda şişlik ve agrı hissediyorum
Uzun oldu ama 🙏🏻 fikriniz varsa yönlendirilmeye açığım ♥️
Hepiniz için benzer zorluklar yaşanıyor ama inşallah herkese kolaylıklarla bebekler gelsin 🙏🏻

Slm kızlar nasılsıniz Candy7777 Candy7777 ben bu ay bos gectim kafam acayip rahattı. Adetime 1 gün kaldı sizlerde ne var ne yok 🥰 dişim apse yaptığı için ve eşimle ayrı kalacağımız için sanırım bu ay da olmayacak antibiyotik kullanmam gerekiyor. Artık gerçekten saldım hazır olmak yetmiyor. Hayırlı zaman da kolaylıkla ve sağlıkla gelsin diyorum artık ne zaman isterse

X