Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Oh sukur valla ya... Kendi sonuclarim gibi sevindim.
Eh Candycim demekki neymis senin kafayi rahatlatman lazimmis. Bak herseyin ne guzel, tertemiz
Şükür kuzum yaa doktorda aynısını dedi inanır mısın tek problemin stres dedi. Stresi azaltıp sağlıklı beslensen hiçbir şeyin yok aslında dedi. Ama şuan relaxım güzel geçti bugün. İyiki varsınız kızlar ya siz olmasydınız kime rahat rahat anlatırdım bütün bunları

Bunu doktoruma bende sorucam perşembe kontrole gittiğimde. Çünkü böyle bir sorunum varsa önden çözümü olsun

Kızlar klomen kullandım adetin 15. Günü bi yumurtam 19mm di. Bi tane 6mm 2 de küçük yumurta vardı. Ertesi gün ovitrelle vuruldum 2 gün sonra aşılama oldum. Ay çatlamış mıdır yumurtam ya nasıl anlıyoz biz bunun çatlayıp catlamadigini

Hadi gözün aydın gayet güzelmiş sonuçların. Takviyeler vermesi ve tedbir amaçlı düşük doz ilaç vermesi iyi olmuş bence. Güzel beslen avokado incir falan ye büyür yumurtan inşallah

Aynen kuzum pıhtılaşma şakaya gelmez bende şimdiye kadar hep pıhtılaşmam yok diye geziyordum
Öncelikle çok sevindim hiçbir sağlık sorununuzun olmamasına Allah tez vakitte saglikli evlat nasip etsin
Kan tahlilinde PLT degerinden mi gordu acaba doktorunuz
PLT nin pıhtılaşma ile ilgili olduğunu bilmiyordum kuzum teşekkür ederim

Hadi gözün aydın gayet güzelmiş sonuçların. Takviyeler vermesi ve tedbir amaçlı düşük doz ilaç vermesi iyi olmuş bence. Güzel beslen avokado incir falan ye büyür yumurtan inşallah
Bakalım inşallah büyür haftaya kontrolde görürüz Senin kontrolün ne zaman kuzum

Sağol canım inşallah aaa çok güzel aklımda olsun ilaç içmektense doğal olanı tercih ederim
Doğuma 72 ile girmiştim bi bucuk sene sonra falandı 78 olmuştum yani vereceğime daha da kilo almıştım. Açlığa dayanamıyodum, yediğimde uykum geliyodu. İnsülin direnci artmış benim. Hem onla kilo da verdim ayrıca çörek otu yağı kapsülü de alıyorum hala şuan ocean'ın şimdi 64-65 kiloda kaldım ama öyle şeker çikolata krizlerim olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…