Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar benim tahliller nasıl

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-12-13-55-05-681_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 67
Canım sen garanti olsun 3 gün üst üste ilişki olsun. Çatladıktan yani silikleştikten sonra dölleniyor o anı tutturmak önemli zaten
Cok sagolasın ama felaket kasiklarim ağrıyor bugün bir şey yapamayacağım sanırım. Hiç böyle olmazdı saatlerdir küçük tuv. tutmuşum gibi agri var

Kızlar bişey sorcam bu kaç gündür göğüs ucu hassasiyetin vardı bugünde baktım baya bı şiş biraz sıktım süt gibi aktı normalmi hamilelik belirtisi mi acaba
Prolaktin hormonuna baktırdın mi yakınlarda süt hormonu yüksekliğinden kaynakli sütün geliyor olabilir bi hormon testi yaptr istersen

Candy7777 geçen gün (10 aguştosta) testi attigimda böyle demistin ama git gide siliklesti sizce daha pik olmadı mı? Oldu çatladı mı?
Bir anlaşamadım şu testle
10 ağustos pik canım büyük ihtimal sen pikten hemen önce ve pikten hemen sonra yaptın testi. Sabahtan akşama kadar bile çatlayabilir sen rahat ol olmuş pik

Çok haklısın valla canım bizim hazır olmamız yetmiyor. Asıl onların hazır olması lazım. Madem bu ay boş geçmek zorunda sende önümüzdeki aya hazırlık yap tevekkül bizden taktir Allahtan

Canım bence tatillerde orada burada sıcakta hiç pik mik nik uğraşma
Ne güzel tatile gitmişsin eşinle tadını çıkar, eğlen mis gibi tatilde kafana da bir şey takma, günler aylar çuvala girmedii kii :)
Hazır tatile gitmişsin kafanı boşalt iyice takip etme hiçbir şeyi ama geceleri de boş geçme Bak burada hep onu konuştuk ne kadar rahat bırakırsan o kadar iyi oluyor Hatta döndüğünde de düşünme...
Biraz genişçe olucak ama korunmasız ilişkinin keyfini çıkar

Benim fikrim bu, hatta kendim de olsa ayyyneenn aynı şeyi yapardım o kadar diyorum....

Dimi kız kim tutar beni bu kadar şeyi yuttuktan sonrada olmazsa artık benim elimden gelen bir şey yok valla
Takviyeleri al ve unut takma kafaya glutensiz ve sağlıklı beslenmeye tak mesela kafayı, egzersiz yap yürüyüş yap kendinle yarış, hem bedenini gebeliğe hazırlamış olursun ama en başta kendin için yap

Takviyeleri al ve unut takma kafaya glutensiz ve sağlıklı beslenmeye tak mesela kafayı, egzersiz yap yürüyüş yap kendinle yarış, hem bedenini gebeliğe hazırlamış olursun ama en başta kendin için yap
Aynen doktorumda diyet listesi verdi bunları yapmaya çalış dedi. O listeye odaklanıcam bu halim hiç hoşuma gitmiyor zayıflamam lazım. Eski çıtı pıyı hallerimi özledim sanki ne giysem yakışmıyor gibiyim

10 ağustos pik canım büyük ihtimal sen pikten hemen önce ve pikten hemen sonra yaptın testi. Sabahtan akşama kadar bile çatlayabilir sen rahat ol olmuş pik
Galiba hizlica gecti biraz hissettim fizyolojik degisimlerden
Bugün de ufak agrilar olabilir diyor
Neyse ben tutturdum sayiyim biraz daha kontrollu devam
Okadar haklısın ki aslında çok stres yapmıyorum bu konuya yeni alıştım diyebilirim
Eşim de erken daha diyor ama içten içe bir tuhaflık varsa kacirmayalim dedim erteleyip
Yüzümü güldürdün tesekkur ederim
Bu ay içindeki hisler oldukça olumlu

Canim cok sevindim masaallah demek ki biraz akisina birakman gerekiyor en yakin zaman da guzel haberlerini bekliyoruz insaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…