Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar doktordan geldim. Şükür hormonlarım güzel çıktı. İnsülin biraz yüksek çıkmış ona ilaç verdi. Bide tiroidim yokmuş ama yinede eutirox en düşük doz verdi iki ay kullan dedi. İnositol omega-3 dvit multivitamin bide adetlerimin düzenli olması için duphaston verdir. Aaa bide hafif pıhtılaşmam varmış 100mg coraspirin de verdi. Ultrasonla da baktı sağda iki tane yumurta varmış adetin 6.günü biri 07mm biri 05mm biraz küçük pcos var ama çok kötü değil takviyeler ve diyetle çok güzel gebe kalabilirsin aman aman bir problemin yok dedi. İçim rahatladı valla kızlar çok büyük problemlere hazırlamıştım kendimi hele 17 gün gecikme olunca dedim kesin kist falan var ama yokmuş Allahtan. Adetin 12.günü tekrar kontrole gidicem inşallah büyür yumurtalarım.
ArasaNillGerek A ayb00 goldBride Kahhve mutlutablo ParlayanGece B Beyond the sky

Çok umut verici inşallah hepsi düzene girecek ve bebekler sana yine gelecek

Allahım yarabbim şifa olsun inşallahhhhh şifa olsun da sağlıklı güzel bi gebelik elde et bizde sevinelim buralardan bende de insülin direnci çıkmıştı bi zaman. Yoğurda çörek otu katıp yedim çok faydasını gördüm denemek istersen aklında olsun

Kızlar 14. Gün pik olmuş görünüyor tam koyulasacakken neden silik oldu, bir de 14. Günden sonra silik olana kadar devam edip silik de ne kadar beklemek lazım
Birde bugün yani 15. Gün kahverengi lekelenme oldu ilk defa yumurtlama zamanında şeffaf akıntı var hep olurdu da bu kahverengi neyin nesi yumurta çatladı mi demek

Sağol canım inşallah aaa çok güzel aklımda olsun ilaç içmektense doğal olanı tercih ederim

Kuzum çok şükürr. Problemlerin aşılamayacak şeyler asla değiller. Ben pcoslunun inositol kullanması gerektiğini doktorumdan öğrendim ve bana inositol başlattı. İnsülin direncini de ekstra sağlıklı beslenme ve kilo vermeyle de düşürebilirsin. Pıhtılaşma sorununu hangi testten anladı kuzum buna bende baktırmak istiyorum.

Evet canım şükür genel olarak yolunda herşey ufak pürüzler hep olacak hayatımızda inşallah onlarıda atlatıcaz. geçen hafta bana bir liste verdi şunlara kanda baktır diye hormonlar falan vardı pıhtılaşma testide varmış içinde. Ama şöyle tam detaylı değil genel bakılıyor kabaca pıhtılaşma var mı varsa ne düzeyde onu gösteren bir test

Oh sukur valla ya... Kendi sonuclarim gibi sevindim.
Eh Candycim demekki neymis senin kafayi rahatlatman lazimmis. Bak herseyin ne guzel, tertemiz
Haftasnu uzun zamandir gormedigim bir arkadasimla gorustum bu arada dogum yapmisti. Kiz diyabet, yuksek tansiyon hastasi, ustune bobrekleri problemli. Dedim sirrin ne, sirrim yok cat cat sevistim valla hic sagligimi dusunmeden dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…