Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

2 yumurtan varmış şimdi okudum ay hadi inşallah ya. Ay ben bir ara hem rahim muayenesi hemde ordan çıktıktab sonra göğüs muayenesi oluyordum😂😂😂 bak aklıma geldi yine daral geldi ahahhahaha 😂😂😂😂
Ayy geçmiş gitmiş olsunn 🙏

Ayy geçen sene loğusaydım bi de ben bu zamanlar, ayağımda varis çorapları fln sürekli çıkıp duruyordum oraya... Bak hormonlar unutturmuş gerçekten off ne günlerdi...

Ayy geçmiş gitmiş olsunn 🙏

Ayy geçen sene loğusaydım bi de ben bu zamanlar, ayağımda varis çorapları fln sürekli çıkıp duruyordum oraya... Bak hormonlar unutturmuş gerçekten off ne günlerdi...
valla işimiz zor regl iken muayene olmak ayrı zor sonraki süreçte sürekli kontrol için muayene olmak zor. Eşime şey diyorum artık utanmamda kalmadı ahahhahahahahahhahaha 😂

Haydaa regl mi oldun 🤦🏻‍♀️ tam şuanda randevuya giderken mi gerçekten 🤦🏻‍♀️ bazen yumurtalıklarımız bizimle dalga geçiyor diye düşünüyorum 😂
Yok neyse ki daha giderken değil 😅 tam hazırlanacaktım bi baktım olmuştum, artık yarın tüp bebek takiplerine başlıyorum mecbur soyun, ultrason, giyin olucak 😂 şu sıcakta bugün test vermeye diye yola çıkıp giderken olsaydım oturur ağlardım 😂😂 olan enabız randevusuna oldu 😂😂😂 o da işime yaramıyo zaten

Yok neyse ki daha giderken değil 😅 tam hazırlanacaktım bi baktım olmuştum, artık yarın tüp bebek takiplerine başlıyorum mecbur soyun, ultrason, giyin olucak 😂 şu sıcakta bugün test vermeye diye yola çıkıp giderken olsaydım oturur ağlardım 😂😂 olan enabız randevusuna oldu 😂😂😂 o da işime yaramıyo zaten
Bugün için üşeniyordun ama asıl soyun giyin bundan sonra başlıyor ahahhahaha😂 şaka bir yana hayırlısı olsun inşallah. İnşallah olumlu geçer tedavin bize güzel haber verirsin 🌸🙏🏼

Nasıl niye yapamıyorsun 😂😂😂
En son kim bilir toplu test aldım. Daha iki tane kaldı 🤣 o heyecanla teste koşma durumlarım bitmiş bende şöyle bat sizin ki gibi gecikticek de öyle test yaparım herhalde🤣
En son kasımda 1 hafta adetim gecikti diye yapmıştım bide mayısta ilk ovitrelle kullandığımda

En son kim bilir toplu test aldım. Daha iki tane kaldı 🤣 o heyecanla teste koşma durumlarım bitmiş bende şöyle bat sizin ki gibi gecikticek de öyle test yaparım herhalde🤣
En son kasımda 1 hafta adetim gecikti diye yapmıştım bide mayısta ilk ovitrelle kullandığımda
Bizim ki gibi gecikincede ortada bir sonuç olmuyor ama hahahahah. Ne güzel bende Şuan yap deseler gider yaparım o derece bağımlısıyım ahahhahahah 😂😂😂

X