Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Günaydınnn kızlar Candy7777 kuzum kaç gün geciktin? okuyorum buraları ama yazamıyorum. Kan verecek olanlar test yapacak olanlar varmış bugün. Rabbim güzel haberlerinizi nasip etsin inşallah Biz bu yola beraber çıktık,aylarca birbirimize destek olduk ve birbirimizi hiç bırakmadık. O kadar inanıyorum ki hepimiz bir gün Rabbimin nasip ettiği zamanda bebişlerimizi anlatıp muhabbetlerini yapıcaz. Duâlarım hep bizimle

İnşallah canım hepimiz sağlıcakla kucaklayalım bebişlerimiz ben adet oldum canım bitti bile

Anaaa ee 2 gün geçmiş vermeyecek misin tekrar kan
Vericem umarım bugün yetişebilirsem, ama yani olsaydı o gün, geçen gün verdiğimde, bi kıpırdama olurdu ya, olmaz mıydı?

Zaten benim doğal yollardan hamile kalma şansı %10'larda ya o yüzden çok da şey etmiyorum aslında...

Geç döllenme vs olabilir belki. Herşey olabilir bence o yüzden sen bugün ver de belli olmaz %10 ihtimal bu aya kısmetmiş belki

Geç döllenme vs olabilir belki. Herşey olabilir bence o yüzden sen bugün ver de belli olmaz %10 ihtimal bu aya kısmetmiş belki
Gçen pazartesi muayene olduğumda 2 yumurta vardı sadece olasılıklar çok düşük, bilmiyorum bakalım, evde de uğraşamam silik miydi var mıydı yok muydu eninde sonunda karar veremeyip yine kan vericektim hiç evde test yapmadan saat 11'e randevu aldım devletten, muayene olmıcam yani etmez umarım, her yerde o yere yatmayı sevmiyorum doktorunda muayene etmek içinden gelmez umarım bi kan veririm sadece

Bilmiyorum bakalım, 11'e randevu aldım devletten, muayene olmıcam yani etmez umarım, her yerde o yere yatmayı sevmiyorum doktorunda muayene etmek içinden gelmez umarım bi kan veririm sadece
Ahahhahahaha bazen banada daral geliyor sürekli muayene olmak ayyy hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…