Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yarın vericem canım iki gündür çok uykum da geliyor sanırım bu sefer oldu şükür

Hey maşallah ablacım Nisan mayıs gibi deneme yapıp o defteri bizde kapatabilseydik demek ki sen gibi şimdiye topic bebelerin olurdu şaka bi yana tebrik ederim çokcaa
Bir boş gebelik yaşadım sonra oğlum oldu oğlumdan sonra 2 tane kayıp yaşadım bu sırada araştırmalar yapıldı ve protein c eksikliğim çıktı Ufak oğlum da 9 ay iğne kan sulandırıcı kullandım. İlk defa nasıl hamile kaldığımı bilmiyorum demek ki dedikleri gibi tek şey kafa rahatlığı. Rabbim buradaki tüm kardeşlerimin kalplerindeki dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah

Patolojiye gitti bebiş. Çıkan sonuca göre tekrar konuşalım dedi doktorum 2 hafta sonrasına kontrol var bakalım

Patolojiye gitti bebiş. Çıkan sonuca göre tekrar konuşalım dedi doktorum 2 hafta sonrasına kontrol var bakalım

Canım ilk adetten sonra deneyebilirisn
Bu süreçte korunurken soğan kürü yap bence bende kist olmuş kürtaj sonrası çok düzenli ve ağrısızdı adetim ama böyle yazılmış keşke onzman yapsaydım temizlik için
Şimdi endişem arttı çocuk konusunda kendi sağlığım çünkü iyi değil

Çok geçmiş olsun başın sağ olsun rabbim acını en kısa sürede dindirecektir benim de başına geldi yalnız değilsin rahmin mucizesi olarak düşün kendini asla suçlama yine olacak inanıyorum yanındayım

Anladım önceden biraz serüven var sende de nasibinizi de varmış Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu durumun neden olduğuna yönelik araştırılması için değil mi? Bebeğin eşiğinden mi plesantan mı örnek alıyorlardı o değil mi? Hangi hastane?

Cendyy bugün yaptığım ovu testinde çizgi iyice siliklesti işlem tamam mı yani yapmaya devam edeyim mi elimde daha açılmamış 2 kutu ovu testi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…