Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba aranıza yeni katılıyorum. Tabloya beni de ekler misiniz ? Evliliğimin 4. Yılına giriyorum hiç gebe kalamadım 3 çatlatma iğnesi 1 de aşılama yaptım tutmadı. Eşimin testleri normal benim amh düşüklüğüm var. Bu ay ilk defa ovulasyon testlerini deniycem inşallah bu grup bana şans getirir. Nolur benim için de dua edin

Kan pıhtılaşması testi yapmanızı öneririm

Kızlaarrr uğrayamadım buraya nasılsınız nasıl geçiyor günler C candy77 ArasaNillGerek Kahhve
Valla meraklandım bende iyi misin yavrum
Napalım aynı değişiklik yok ovü bitti. Bi dolu bi boş devam etsem mi diye düşünüyorum bu ayda erken gelirse bat 19u adet günüm. Erken değilde normal eski halinde gelirse 23-24 ü görürürüm

Merhaba canim basin sagolsun cok uzuldum gecen sene Ekim ayinda ayni durumu ben de yasadim ne desek bos, kelimeler yetersiz kaliyor nasip degilmis, diyebiliyoruz sadece… Herkesin sureci ayni gelismiyor.Tekrar denemek icin rahminin toparlanmasi gerekiyor sure konusunu doktoruna sorabilirsin ayrica doktoruna danisip vitamin takviyesi alabilirsin.

Rabbim sifalar versin acini hafifletsin sizin icin en hayirli zaman da saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip eylesin. Bedenine ve kalbine sifalar diliyorum

Devlet hastanesi. Evet araştırılacakmis bazen hiçbir sonuç da cikmayabiliyor dediler
Başınız sağolsun.Çok üzüldüm gerçekten, çünkü aynı durumu bende yaşadım benim patoloji sonucunda birşey çıkmamıştı. 3 tane kaybım olunca da bütün testler yapıldı ve protein c eksikliği Rabbim gonlunuzdeki duayı yaşamayı nasip etsin inşallah

Kızlar 14. Gün pik olmuş görünüyor tam koyulasacakken neden silik oldu, bir de 14. Günden sonra silik olana kadar devam edip silik de ne kadar beklemek lazım

Eklentiler

• 1000024610.jpg
    133 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar günaydın miratech hızlı gebelik testi hakkında ne düşünüyorsunuz bende 3 gündür devamlı silik çıkartıyor ya çok hassas test düşük betayı algılıyor anca koyulaşacak yada testler dandik kullanan var mı aranızda ?

İyiyim iyiyim haftasonu yoğun geçti biraz o yüzden bakamadım buraya bende merak ettim Naptı kızlar diye. Desene başladı heyecanlı bekleyiş testlerini hazırladın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…