Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Offf benim ömrüm kabızlıkla geçti sonra bi hamile kaldım çat ishal 6 ayım da ishale geçti kahve çekirdeği yemeden evden cıkamazdım düşün. Sonra bağırsak düzenleyici prpbiyotik falan kullanınca düzeldi. Halbuki gebelik belirtisi kabızlıktır ama çocuk rahme düştü ben ishal oldum hep yine de sen bilirsin canımcımmm

Bende regl olmadan ve regl olunca ishal oluyorum Hatta progesteron sanırım hamile olunca artıp kabiz yapıyormuş diye duydum. İshal olunca da regl işleyebilir ters orantı ile bilemiyorum. Ama senin hep olmadığı için etkileyebilir. İnşaAllah regl olmazsın güzel haber ver

Şu yazdiklarini okurken bile güzel şeyler okuyorum diyerek okudum yani. Gözün neden doluyor dolmasın kime kist desem Bende de vardı diyor. Doktorlar olumlu konusuyor dogru ama tablo kötü olunca bi risk görünce de gayet sert oluyor. Hiç üzülme canım inan mutluluk her şeyin ilacı hee bide güçsüzüm demişsin güçsüz olmak değil bu sadece alışkın olmadığın bir şeyle karşılaşıyorsun ilk defa öyle hissetmen normal. Ama kendini güçsüz olduğuna inandırma.

ArasaNillGerek A alyanil oylamabaslay Candy7777 goldBride
Yok bebeğim ya adet olmaya yakın bendede oluyor o
Hiç bilmiyorum ki kuzum

Benim regli öncesi hiç olmaz öyle şeyler hatta normal yaşamımda da olmaz çok düzenlidir kendileri, bağırsak düzeni de regli düzeni de...
Ay ne bileyim noluyo yaa
ArasaNillGerek yok canımcım dün test yaptırdım ya en negatifinden negatifim hem de imkansız yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…