Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

En son olduğuna göre hesaplayabilirsin ben öyle yapıyorum genelde. Misal 4 ay erken geliyo ya o erkene göre vaz alıyorum yoksa eski periyoda göre baz alsam daha da erken gelmiş olur.

kızlar dayanamıyorum ağrıdan makatım da kasıklarım da bir ağrı tuvaletim var devamlı hissi çıkıyorum aslında tuvalete ama rahat bi şekilde değil kabızlık da değil tam anlamıyla aslında ağrı kesici de kullanmak istemiyorum daha 6 gün var ne yapsam ya

Ilık bi duş alabilirsin. O makat ağrısı genelde ben üşüttüğümde grip olacağımda tüm kemiklerim ağrırken ağrır çok gıcık bi his klozete bile oturmak istemiyorum öyle olunca.

Ilık bi duş alabilirsin. O makat ağrısı genelde ben üşüttüğümde grip olacağımda tüm kemiklerim ağrırken ağrır çok gıcık bi his klozete bile oturmak istemiyorum öyle olunca.
Belime vuruyor bacaklarıma vuruyor benimde ılık duş alıyorum hatta dün baya bi sıcak aldım gevşesin diye anlık bi rahatlama oluyor geçiyor ya

Allaya Allah o zaman bi acaba mı demedim değil kahvem
Yok yok, şuan daha çok mide sancısı ve halsizlik ile uğraşıyorum...
Dış gebelik geçirdiğimde şuan midemde/karnımda olan his kasıklarımda ve karnımda vardı meğersem batın bölgesinde iç kanama geçiriyormuşum o zaman;
şuan bi taraftan ya noluyo diyorum endişeli tarafım ise acaba yine mi bi kanama bişiy var karnımda diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…