Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım doktordan çıktım doktor çikolata kisti gibi dedi 35 olması gereken değer 42 dedi
Altı ay kadar hatta yıl sonuna kadar zaman veriyorum dene dedi doğal yoldan gençsin dedi daha önce gebe de kaldın dedi
Bebee zaten üç dört aydır deniyoruz olmadı hemen ne yapılması gerekiyorsa yapsak dedim o da takviye yazdı bize bana ve eşime yürüyüş yap kilo alma dedi
Önümüzdeki adette geleyim mi dedim hamile kalınca gelirsin dedi çok umutlu
Olumlu konuştu yani doktorlar hep olumlu zaten
Ben ama sürekli gözlerim doluyor neden bu kadar hassas güçsüzüm ya çıktıysa çıktı herkeste var kist daha kötüleri var ama çok fenayımmmmm

Kuzum kötü olma lütfen bak doktor ne güzel konuşmuş. Herkeste var kist çok normal ki bu. Lütfen güzel düşün güzel olsun. Seni çok iyi anlıyorum bende çok üzülüyorum ama elimizde değil bazı şeyler…

Hamilelik belirtisi de öyle olabiliyor canım, ben sanki olmuşum gibi her an lavaboya giderdim ama akıntı olurdu sadece sonra gebe olduğumu öğrendim 🙂
Ayyy inşallah ya ovulasyon yaptim işte belki ordan anlaşılıyormus diye yok oda silik gebelik testini bekletiyorum yine bakalım 🥺 inşallah bende öyle olurum çok istiyorum havalar hem sıcak hemde titretir gibi sıcak basıyor stres yaptım bugün sanırım

Yaa ne güzel olumlu, umut verici konuşmuş kuzum 🥹 valla tebriks👌🤌
Sen beslenmeni düzenle, ekmek, karbonhidrat vb yeme, eşin de yemesin, yürüyüşlere başlayın, mümkün olduğunca doğal beslen ve her gün aynı saatte kefir iç, içimden bi ses olucak diyor bak 🐣
ha bir deee ennn ama ennn önemlisiii;
olumsuz düşünceleri kafadan çıkart 😍 bak göreceksin 🐣 bırak ya sal gitsin olmazsa olmasın kafasına gir bak gerçekten bir dene ne kaybedersin 😉

Kız kafaya taktım kist oldu artık bitti o iş şu takviyeleri kullanırım nasip kısmet gerisi bi de namazlarımı düzenlemem lazım

Valla şekerim ona bakarsan her şeyden sonra herşeyin olabileceğini söylüyorlar ama yok olmuyor valla 🤷
Ben de aslında okuduklarımdan çok etkileniyorum ki mesela şuan ben de regli olamıyorum normalde gününde tık gelirdi ama buraya bakmadan da edemiyorum enteresan bi şekilde...
Umut arıyoruz olmayacak bisi de desen mesela şu an yazsan kesin kimyasaldan sonra olur desen hemen inanırım 😅 çünkü onu duymak istiyorum. Aşık olunca da karşı tarafın her güzel hareketine beni kesin seviyor deriz ufak kötü hareketine beni hiç sevmiyor deriz. Onun gibi 😁 yazdığım saatlere baksan mesai saatlerim biter bitmez😁

X