Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kuzum kötü olma lütfen bak doktor ne güzel konuşmuş. Herkeste var kist çok normal ki bu. Lütfen güzel düşün güzel olsun. Seni çok iyi anlıyorum bende çok üzülüyorum ama elimizde değil bazı şeyler…

Hamilelik belirtisi de öyle olabiliyor canım, ben sanki olmuşum gibi her an lavaboya giderdim ama akıntı olurdu sadece sonra gebe olduğumu öğrendim
Ayyy inşallah ya ovulasyon yaptim işte belki ordan anlaşılıyormus diye yok oda silik gebelik testini bekletiyorum yine bakalım inşallah bende öyle olurum çok istiyorum havalar hem sıcak hemde titretir gibi sıcak basıyor stres yaptım bugün sanırım

Kız kafaya taktım kist oldu artık bitti o iş şu takviyeleri kullanırım nasip kısmet gerisi bi de namazlarımı düzenlemem lazım

Umut arıyoruz olmayacak bisi de desen mesela şu an yazsan kesin kimyasaldan sonra olur desen hemen inanırım çünkü onu duymak istiyorum. Aşık olunca da karşı tarafın her güzel hareketine beni kesin seviyor deriz ufak kötü hareketine beni hiç sevmiyor deriz. Onun gibi yazdığım saatlere baksan mesai saatlerim biter bitmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…