Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben hamileyiiiiimm 🤗🤗 2 gün önce öğrendim normalde bugün regl günüm. Cumartesi doktora gidicem betaya göre bilgilendirecektim aslında 😊
Tebrik ederim sağlıkla gelsin 🙏🙏 sanırım daha kan testi yaptırmadın, yaptırdıysan regliden 2 gün önce yaptırınca kaç çıktı diye sorucaktım 😍😉

Tebrik ederim sağlıkla gelsin 🙏🙏 sanırım daha kan testi yaptırmadın, yaptırdıysan regliden 2 gün önce yaptırınca kaç çıktı diye sorucaktım 😍😉
Amin inşallah, darısı sizlere olsun. Yaptırdım canım kan testi daha doğrusu önceki gece acile gitmek zorunda kaldım başka bir rahatsızlıktan dolayı. Haliyle beta da verdim ve 63 çıkmıştı. Tekrar vermedim henüz cumartesi doktor kontrolüm var onda vericem inşallah güzel artmıştır 🙏

ArasaNillGerek ArasaNillGerek A alyanil @oylamabaslay Candy7777 Candy7777 @goldBride

Benim regli öncesi hiç olmaz öyle şeyler hatta normal yaşamımda da olmaz çok düzenlidir kendileri, bağırsak düzeni de regli düzeni de...
Ay ne bileyim noluyo yaa 😂😂
ArasaNillGerek ArasaNillGerek yok canımcım dün test yaptırdım ya en negatifinden negatifim hem de imkansız yani 😂
Kuzum hevesini kırmak istemem ama benim de adetden önce ishal olur ama seni bilemem. Belki geç döllenmedir bekle bakalım

Şu yazdiklarini okurken bile güzel şeyler okuyorum diyerek okudum yani. Gözün neden doluyor dolmasın kime kist desem Bende de vardı diyor. Doktorlar olumlu konusuyor dogru ama tablo kötü olunca bi risk görünce de gayet sert oluyor. Hiç üzülme canım inan mutluluk her şeyin ilacı 🙏 hee bide güçsüzüm demişsin güçsüz olmak değil bu sadece alışkın olmadığın bir şeyle karşılaşıyorsun ilk defa öyle hissetmen normal. Ama kendini güçsüz olduğuna inandırma.

Mutluluk gerçekten her şeyin ilacı bence bubkistte stresten oldu bebeğim gitti bi daha olmuyor diye altı aydır stres yaptım

Bat ne zamanaydı aşkım bilemezsin
Bugün ya da 10'u fln bat.
Ama yumurtlamam fln hiç olmadı ya benim, pzt günü doktora gittiğimde 2 yumurta vardı,
E dün de test verdim negatif,
bi de geçen ay (temmuz ayı) 15'inde olacağıma 10'unda oldum, erken olması da hayatımda ilk yani, şimdi son olduğum adete göre mi heaplıcam bat'ı yoksa geçen ay olmam gerkene göre mi bilemedim ama bence son adete göre hesaplanır

X