Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bilmiyorum daha canım doktorum hormonlara bakmak istedi. Hangi tedaviyi uygun görürse okeyim zaten
Bende adet olsaydım yine yumurta takibine başlayacaktım. Sonrasında aşılama denemek istiyordum ama zaten 1 ayım boşa gitti napacağımı bilmiyorum ya bütün planlarım altüst oldu

Bende adet olsaydım yine yumurta takibine başlayacaktım. Sonrasında aşılama denemek istiyordum ama zaten 1 ayım boşa gitti napacağımı bilmiyorum ya bütün planlarım altüst oldu
Aynen ya koca bir ayı boşa geçirdik ne güzel şimdiye tedavinin yarısı bitmiş olacaktı. Az daha beklesek diğer adet geliyor zaten. Bizimle batı aynı olanlar tekrar yumurtladı bilem

Aynen ya koca bir ayı boşa geçirdik ne güzel şimdiye tedavinin yarısı bitmiş olacaktı. Az daha beklesek diğer adet geliyor zaten. Bizimle batı aynı olanlar tekrar yumurtladı bilem
Bizimle batı olanlar gerçekten tur bindirdi bize sende beni geçtin zaten bi ben kaldım en geride

Bizimle batı olanlar gerçekten tur bindirdi bize sende beni geçtin zaten bi ben kaldım en geride
Sende hemen arkamdan geliceksin bence masaj yap kız çok fayda ediyor ben yapıyorum dünden beri. Eğer gebelik olmadığına eminsen tabi

Sende hemen arkamdan geliceksin bence masaj yap kız çok fayda ediyor ben yapıyorum dünden beri. Eğer gebelik olmadığına eminsen tabi
Ay konudan alakasız dün gece bir rüya gördüm. Askında başı ve sonu çok saçma ama bir kısmının hala etkisindeyim. Çocuğumu emziriyordum emzirirken çok güzel bir his yaşadım. Hatta rüyamda da dedim ne güzel bir şeymiş diye. Sabah 7 de uyandım o rüyada ki hissin etkisinden çıkamadım. Kaç saat oldu hala aklımda. Ve hissi yaşıyorum Allah bizede gerçeğini nasip etsin inşallah

Candycim civanpercemi cayi ictin mi? O bende hep ise yarar adet gecikmemde,

Ay çok güzel bir rüya. İnşallah canım inşallah hepimize nasip olsun o güzel duygu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…