Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar anneme birisi demiş iğneyle düşseymiş ilk bebek iğneyle düşerdi o kürtaj olmasaydı kürtajdan sonra bebek zor olur bilmem ne bebek için kendi stresimiz yetmiyor bi de bunları çekiyoruz gerçekten şimdi anneme karın doğuma gidicem kontrol amaçlı dedim hemen böyle söyledi bende üzülüyorum falan dedi yani bunu söylemesen her şey harikaydı annecim akışa bıraktım diyemedim

Artımed'e güvenme at onu diyordu kızlar yanlış hatırlamıyorsam...

Ben de dış gebelik ameliyatı geçirdim Mart ayında sağ tüpüm alındı ama ben ameliyattan beridir değerlerimde bir dengesizlik yaşamadım.

Benim gördüğüm kadarıyla bunlar gebelik çizgisi değil yani umarım öyledir ama maalesef

Ay herkes doktor olmuş maşallah. Boşver kuzum sen takma kafana. Kürtajdan sonra hamile kalanlar çok var. Eski kafalılık onların ki. Sen takma kafanı onlara olacağı varsa her türlü oluyor zaten

Biraz daha okuyup doktor olaymış, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar sınır dışı edilsin ya cidden
Dış gebeliğimde de bizim ailede çok vardı onlardan bizimkiler ağızlarının payını vermişti çok şükür bi daha konuşamamışlardı ben yasakladım valla anneme 1)birilerinin söylediklerini bana söylemesini 2) internette orada burada gördüğü videoları, yazıları sürekli bana göndermesini 3) bilmem ne kanalı aç senle ilgili bişiy var diye sürekli aramalarını 4)etrafa benle ilgili bilgi vermelerini kilit yani bişiy yapamıyor artık yapsa viel haberi bana gelmiyor kafalar rahat benim stresim bana yeter uğraşamam vallahi...

Ay herkes doktor olmuş maşallah. Boşver kuzum sen takma kafana. Kürtajdan sonra hamile kalanlar çok var. Eski kafalılık onların ki. Sen takma kafanı onlara olacağı varsa her türlü oluyor zaten

Ya anlamak zor işte anneme de bir şey diyemiyorum napalım onlar öyle inansın
çok feci gribim kızlar ve yumurtlama günüm antibiyotik alıyorum mecburen bitki çayı alıyorum rabbim artık ne gösterecek göreceğiz
Bu hastalıkla bebek tutar mı bilmiyorum

Ya kendisiyle normalde hiç konuşmuyoruz bebek olayını böyle kırk yılda bir dediği de bu işte annem melankolik hüzünlü hep ben her ay yeni bi umutla doluyum ama oldu yine olur inşallah

Bende bir kaç ay önce küçük bir operasyon geçirmiştim antibiyotik içmiştim. Yine gecikmiştim doktora gittiğimde anlattım. Gebelikten önce hiç bişey etkilemez demişti. Bence yumurtlama geç olabilir yan etki olarak ama onun dışında bir etkisi olacağını düşünmüyorum

Tutacağı varsa çok da güzel tutar

Yumurtladım test yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…