Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sohbet muhabbet ayrı benden artık gebelik muhabbeti çıkmaz kuzucum sıkıldım son iğne diye de söz vermiştim kendime testin azizliğiyle de ağzımın payını aldım.
Yaa kuzum benim gelmiş geçmiş olsun. Bu ay kendine zaman ver. Sen mücadeleyi bıraktığın an mucize gibi geliyor. Ben sana inanıyorum en yakın zamanda gelecek müjde

Yani yaptıracağın yerde söyle amalgam istemiyorum diye. İşte civa var ya içinde ciddi sıkıntı imkanım olsa söktürücem ama ona korkuyorum asıl ağzıma boğazıma kaçsa anında zehirler
Eşimin dolgusu sakız çiğnerken koptu sakız da kaldı Allah'tan yutmadı. Doktor da kaçırmasın artık canım insan korkuyor ya.

Yaa kuzum benim gelmiş geçmiş olsun. Bu ay kendine zaman ver. Sen mücadeleyi bıraktığın an mucize gibi geliyor. Ben sana inanıyorum en yakın zamanda gelecek müjde
3 yıl oldu artık ben de aciz bir kulum mucizeye de inancım kalmadı. Bugün sevdiğim birisiyle dertleşirken şey dedi
Kuşum kötü düşünmeyelim de belki olmayacak Allah onu sana o yüzden yolladı o zamanlar dedi ilk gebeliğimden dolayı. Böyle bıçak gibi saplandı kalbime. Anası gibi tek tabanca kalcaktır o zaman yapcak bişi yok dedim ama gel bi de içimi bana sor

Merhabalar kızlar size sorum var
Bugün benim yumurtlamadan sonra 14.günüm adetim 40-45 günde bir olur bugün akşam çamaşırımda bir damla kahverengi leke gördüm peçeteyle silince de çok az geldi tam belirgin değildi şimdi hafiften karnım ağrımaya başlıyor bel ağrım var ben hiç bu kadar erken adet olmazdım hayatımda ilk defa oldu bir gebenin günlüğü ovülasyon testini kullandım 17.günde test yapman lazım demişti daha ona gelemeden adet oldum galiba bu imkansız gibi birşey benim için yerleşme kanaması olma ihtimali var mıdır sizce ya da düşük olma ihtimali hiç anlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim çok üzgünüm ben erkenden elendim sanırım en sona kalacakken

Nerden biliyormuş olmayacağını Allah'ım ya ne insanlar var. Allah'tan umut kesilmez rabbim geciktiriyorsa vardır bir bildiği. Allah bizi en çok istediğimiz şeyle sınıyor. Elbet geçeceğiz biz bu sınavı. Belki herşeyi bıraktığında gelecek bilemezsin ki. Benim teyzemin 7 sene olmadı çocuğu. En son olmuyor diye pes etti bıraktı herşeyi. Çok sürmedi hamile kaldı. Simdi ortaokula gidiyorlar. Nasreddin hoca göle maya çalarken nasıl pes etmediyse bizde pes etmiyoruz tamam mı

Onu dovesim var

Cevap veren yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…