Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bence imkanın varsa bi doktora gitmelisin, kanamadan sonra beta-HCG kaç çıktı?

Kızlar selam kadın Doğumdan çıktım ağrım vardı hafif göstermeye gitmiştim kist var dedi
Yumurtladım ben dedim yumurtlama olmamış bence dedi ama ovulasyon pozitifti

Kızlar ben test yaptım ama ilk başta ikinci çizgi silik çıktı.5 dakika sonunda da tamamen negatif oldu. daha önce hiç başıma gelmemişti Candy7777 ArasaNillGerek
Ay ben heyecanından konuyu tersten anlamışım silik çizgi kayıp mı oldu test bozuk mu anlamadım benim de en son yaptığım test tee milattan önce ki yıllarda önce c mi beliriyor testlerde benim önce t belirdi sonra silindi gitti test bozukmuş o son oldu bidaha test yapmadım

Canım bende Kasım ayında kürtaj oldum. Doktor iki ay bekleme süresi verdi ve ocaktan beri deniyorum hala gebe kalamadım. Bu ay soğan suyu denedim bir hafta. Ovulasyonla takip ediyorum bu ay gecikti geç yumurtlucam sanırım bugün 18.günüm birazdan yapıcam tekrar bakalım hayırlısı

Kızlar selam kadın Doğumdan çıktım ağrım vardı hafif göstermeye gitmiştim kist var dedi
Kist kaç cm miş canım, yumurtlama olmamış bence mi dedi. Ee baktığında görünmüyor muydu anlamadım bişi. Bugün döngünün kaçıncı günü?

Kist kaç cm miş canım, yumurtlama olmamış bence mi dedi. Ee baktığında görünmüyor muydu anlamadım bişi. Bugün döngünün kaçıncı günü?
Canım 3 cm falan dedi kiste
döngümün 12. Günü
önceki gün ve dün yumurtlama dönemimdi
bu kist normal mı yumurtladım ben dedim lh yükselmiş olabilir ama yumurtlama olmamış falan dedi bi dahaki regl de kontrol ettir dedi kendisi gidiyor
Özele kendi doktoruma gideceğim şimdi benim bu ay çocuğum olmayacak mı ben bi şey anlamadım bu işten

Bence ne demek ya varsa vardır yoksa yoktur fal mı bakıyo bence o bir folikül yok ya bence değil sanki 3 vakte kadar böbrek taşı düşcek gibi duruyo fln deseymiş bari

Bende dün beyaz akinti geldi galiba dün yumurtladim sogan suyunu denedim hamile kalmadan önce rahmi temizliyormus onun etkisi oldumu bilmiyorum ebe gümeci denesim havuc incir isirgan otu hersey denedim bugun yumurtalikta bi agirlik hissediyorum bende gec yumurtlama var pkolularda ovulasiyon hep pik gösterir bende denedim ama cok urastiriyor diye bıraktım bu ay umutluyum bakalim

Benim de kistim var ama gebeliğe engel değil dedi doktor. Üç ay sonra gel büyürse ameliyat dedi inşallah büyümez ameliyata gerek kalmaz. Bence sen kendi doktoruna git adetin üçüncü günü en azından kiste baktırırsın.

Bence ne demek ya varsa vardır yoksa yoktur fal mı bakıyo bence o bir folikül yok ya bence değil sanki 3 vakte kadar böbrek taşı düşcek gibi duruyo fln deseymiş bari

Bende ona şaşırdım bence nedir sen doktorsun ya :) yok fal bakıyo dediğin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…