Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen canim istersen testle takiple gününde kan ver
Bakim canim ona da doktorlarin önerdikleri cok pahali oluyor genelde bizimki de önerdi 1500 tl

Kuzu günaydın, naptınız verdiniz mi akşam test?
Yazdim aksam canim gormedin muhtemelen 0,2
Ama devam
Şimdi bu ay almadığım doktorun önerdiği takviye vitamin alcam pkos icin
Gece cok arastirdim makaleler okudum inositol pkos icin cok degerli ve onemli hucre uyarici takviyeymis
Ben hiç böyle dusunmemistim,inositol arıyorum har haril

Evet bende öncesinde ilaç kullanıyorum şuan :)
Hakkınızda hayırlısı olsun Rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın, evlatsızlıkla imtihan etmesin

Ayy valla görmedim canım kusura bakma, alıntı olmayınca göremiyorum ben çözemedim daha henüz buraları sanırım...
Neyse kısmet bi de takviye al o zaman bir an önce başla ki anca etki eder 1-2 ay sonraya...
Ben de bu sefer tüp bebek öncesi takviye alacağım, sipariş verdim bekliyorum.
Bir de beslenmeyi fln düzenledik mi tamamdır benceaz önce test verdim ama yüzde 10 ihtimalin gerçek olmasını beklemek delilik tabi

Ya iste kendime kiziyorum ilk tutan ve düşük olan bebekte beslenmemi 2 ay önce duzelttik catlatma ignesi zamanina kadar havuc yedim incir kürü (zeytinyağ icinde beklemiş incir) yedim badem ceviz fındık yumurtalarim ucmustu
Şimdi takviyeyi ekleyeceğim icerikler aslinda hep aynı da inanmak önemli

Aa kan mi verdin hadi bakalim sonuc ne olacak

Neyse çizgiler belirgin yarın sabahta ilk idrarla bi test daha yap bakalım :) adetine kaç gün vardı
Uygulamaya ve yumurtlama tarihine göre 1ağustosta olmam gerekiyordu .Geçen aylar çok düzensizdi bu vesileyle hormon değerlerimi öğrendim aslında 1 mayısta regli oldum haziranda gelmeyince 20 haziranda tarlusala başladım 4 temmuzda regli geldi ve reglinin 3.günü kan verdim .Bu arada burda doktorun formunda okumuştum sanirim düzensiz adetlerde en net sonuç adet tarihinden itibaren 36.gun gibi bir şey yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam Ben de 34 te yapmış oldum

Ya evet beslenme çok önemli ama ben aylardır sağlıklı beslendiğim takviyeler aldığım halde tahlil değerlerime göre muayene bulgularımın daha vahim olduğunu söyledi doktor pazartesi günü, şuan 2 yumurtam varmış mesela ben daha napam nerelere gidem bilmiyorum ki demek ki ovulasyon testleri de o yüzden hiç pik göstermedi zaten...
Öyle bi bişiyi bekliyo olmak için test verdim aslında regli olmayı bekliyorum bakalım

Benimde 7 gün geçti dün test sipariş verdim evde olsaydı yapardım kesin
Kızlar ben 4 marka test yaptım ekleyecegım ıkıncı silik çıktı ama belirgin kan verdim 1.2 çıktı . 1 gün kaldı reglıme bugün yine yaptım yine silik çıktı saçma sapan bişi kan versem yine 1.2 çıkacak üşeniyorum ikisini birden attığım bugünün test diğerleri 2 gün önce ki testler nasıl kanım nagatir çıktı anlamadım

Eklentiler

• IMG_9342.jpeg
    188,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_9305.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_9286.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 55
Aklım durdu yanı ben dış gebelık gecırdım aralıkta sol tüpüm alındı degerım düşüp artıyor mu acaba bu yüzden mi böyle oluyor hepsi de farklı marka testlerimin biri 2 artimed 1 dıpıll 1 sofec

Bu kaset test bu zamana kdr gördüğüm en soluk çizgi ama aynı anda erken yaptım çok daha net çıktı yukarıda paylaştım bu arada reglıme 1 gün kaldı başına böle bişi gelen var mı 2 gün önce kanım 1.2 idi ama o zaman da böle çıkıyordu hatta daha net ti gibi

Eklentiler

• IMG_9343.jpeg
    153,9 KB · Görüntüleme: 60
Her testin algısı farklı olur artış bakmak için aynı gebelik testi yapmaya çalış Sen gene kan ver canım artma varmı ona göre önlem alırsın

Hiç deneyimlemedim ama forumda okuduğum kadarıyla sonradan pozitife dönenler de varmış bence tekrar kan testi yaptırın

Sakin olumsuz dusunme canim benim,vakti zamani var hepimiz icin..
Sen elinden geleni yap gerisini Rabbime birak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…