Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yumurtanın takibi için ne zaman gitmek lazım doktora. 1 kere gitme hakkım olsa ne zaman gitmeliyim mesela yumurtlama günü mü öncesi yada sonrasi gibi

Yumurtanın takibi için ne zaman gitmek lazım doktora. 1 kere gitme hakkım olsa ne zaman gitmeliyim mesela yumurtlama günü mü öncesi yada sonrasi gibi
Adetin 3 günü ultrason bakılıp size uygun ilaç veriliyor 5 gün kullanıp 3 gün ara veriliyor doktor ilacı verince söylüyor zaten falanca gün kontrol diye tekrar ultrason bakılıyor yumurtalarda büyüme olmuşsa genelde 18-20 mm arası çatlamaya hazır deniliyor büyümeye göre ya tekrar çağırılıyorsunuz yada çatlatma iğnesi vuruyorsunuz veya sağlıklı çatlamanız olacaksa ilişki öneriyor doktora adetin 3 günü giderseniz o size uygun günleri belirleyecektir

Gerçekten bu testlerden artık illallah ettim ya bak senin kaç gündür silik çıkıyor beta 1.20 ama nasıl bu betaya silik çıkarıyor ayar oluyorum artık her şeye
Maalesef ki öyle geçen ay 5 prodoctor marka erken gebelik yaptım hepsi bariz silik pembeydi çizgilerden.hemdn çıkmıştı kan verdim.beta 1,73 geldi

Canım öncelikle hayırlı olsun çok tebrik ederim sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Bu dijital testleri ikiye ayırıp içindeki teste bakabiliyorsun bi bak istersen böyle yazınca çizgi daha net olabiliyor içindeki ve bi çok marka bende silik çizgi çıkardı ama clear blue hiç çıkarmadı bu markaya baya güveniyorum ve belirtilerini paylaşırsa çok sevinirim hangi günleri değerlendirdin :)

Beceremedim sanirim bu sefer alintilamayi çok teşekkür ederim henüz her nekadar ohh evet diyemesemde kan testine kadar hemen açıp bakıyorum. Kan testinden sonra hepsini paylasicam belirtilerin uça ziplaya

Böyle bir ṣey çıktı

Eklentiler

• 20240806_233631.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…