Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yaptırdık canım kromozom analizinde sıkıntı çıkmadı sadece kan pıhtılaşması çıktı bende 😕
Sebeo olabilir de olmayabilir de dediler
Kan pıhtılaşması bende de var daha doğrusu bazı doktorlar pıhtılaşmaya yatkınlık var ilaç kullanmaya gerek yok diyor bazıları bazıları evet ilaç kullanmalısın diyor, aslında genelde özel muayenehane doktorları kullan diyo devleteve özel hastane doktorları kullanma diyor ben de anlamadım vallahi

Kan pıhtılaşması bende de var daha doğrusu bazı doktorlar pıhtılaşmaya yatkınlık var ilaç kullanmaya gerek yok diyor bazıları bazıları evet ilaç kullanmalısın diyor, aslında genelde özel muayenehane doktorları kullan diyo devleteve özel hastane doktorları kullanma diyor ben de anlamadım vallahi
Bu pıhtılaşma konusunda doktorlar 2ye ayrılmış ya, ama bende Faktör 5 geni heterozigot çıktı. Bu yüzden devlette ki de özeldeki de hamile kalınca iğne kullacaksın dedi.
Benim sıkıntım keseyi görememek doktorlarda dış gebelik riskinden ötürü iğneyi kese görününce veriyorlar.
Düşükleriniz oldu mu sizin

Bu pıhtılaşma konusunda doktorlar 2ye ayrılmış ya, ama bende Faktör 5 geni heterozigot çıktı. Bu yüzden devlette ki de özeldeki de hamile kalınca iğne kullacaksın dedi.
Benim sıkıntım keseyi görememek doktorlarda dış gebelik riskinden ötürü iğneyi kese görününce veriyorlar.
Düşükleriniz oldu mu sizin
Anladım, aslında eğer bi pıhtılaşma varsa gebelik oluşmadan önce de vermeleri gerekiyor bazı doktorlar da öyle yapıyor ama işte hepsi heö fikir değil...
Benim doğal yollarla oluşan oluşan 1 erken doğumum var. Sonrasında da tüp bebek ile oluşan 1 tane de dış gebelik var, reglimi bekliyorum 2. Tüp bebeğe başlayacağız...

Adetin 3 günü ultrason bakılıp size uygun ilaç veriliyor 5 gün kullanıp 3 gün ara veriliyor doktor ilacı verince söylüyor zaten falanca gün kontrol diye tekrar ultrason bakılıyor yumurtalarda büyüme olmuşsa genelde 18-20 mm arası çatlamaya hazır deniliyor büyümeye göre ya tekrar çağırılıyorsunuz yada çatlatma iğnesi vuruyorsunuz veya sağlıklı çatlamanız olacaksa ilişki öneriyor doktora adetin 3 günü giderseniz o size uygun günleri belirleyecektir
Teşekkür ederim. Ben normalde 28 günde bir oluyorum regl. Yumurtlama günlerim aynı gün oluyor diye hep o gunleri değerlendirdim. Doktora gittiğimde Yumurtlama olmama 1 hafta vardı ve bugün yarın ilişkiye gir dedi şok oldum erken diye. Olmadı o zaman ama şaşırmıştım gecen ay da rast gele Yumurtlama gününe bakmadan denedik farklı günlerde kimyasal oldu ama oldu yani. Belki de benim ki büyüyor catlamiyor diye düşünmeye başladım. Bugün reglim biteli 5 gün oldu geç kaldım. Bu cumartesi gideyim yumurtam ne durumda baktirayim o zaman

Günaydın kizlarrrrr❤️
Pkos için inositol öneriniz var mı?
Bu ay kendi düşüncem yine regl ile aşılama icin tekrar gitmek ve pkos icin bu inositol iceren vitamin çok önemliymiş o yüzden acil önerin haydiii 😅😅

Günaydın kizlarrrrr❤️
Bu ay kendi düşüncem yine regl ile aşılama icin tekrar gitmek ve pkos icin bu inositol iceren vitamin çok önemliymiş o yüzden acil önerin haydiii 😅😅
Aşılama 11. Gün😕 dünde bunun gibiydi… hain testler

Eklentiler

• IMG_6254.jpeg
    IMG_6254.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_6253.jpeg
    IMG_6253.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 35
Günaydın kizlarrrrr❤️
Günaydın canım 🌸
Bana iyi gelen Combinol oldu. Doktor değiştirdim o da inofolic combiyi önerdi ama Combinol bitmediği için ona geçmedim henüz 😊

Daha belirgin az daha sabret canim 3 gün daha dişini sık testi öyle ver 🥰
İnşallah aramizda aşılaması tutan bir sen çıkarsın
Test düne göre daha mı koyu geldi sana bana da biraz öyle geldi ama artık bi şeyler çıkarmaya çalışıyorum gibi geliyor😂 Aynen daha da test yapmıyorum böyle bir yere varılmıyor🥹 bu arada benim doktorum bana orzax proceive f vermişti. İçeriği bana güzel bak istersen inositol da var içinde

X