Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya gölge çıkarsa bile inanmıyorum ki. Bide o adet gelene kadar umut var kısmı artık benim için geçerli değil sanki

Aynen bende bu cevabı bekliyordum büyük ihtimal benim doktorum da aynılarını söyliycek. Ama şunu anlamıyorum adet olunca da rahim duvarı kalınlaşır gebelikte de. Nasıl ayırt ediyorlar acaba? Belki gebelikten kalınlaştı seninki

Teşekkür ederim. Peki tavsiye eder misiniz. 900 küsür olmuş ta. Vajinal kuruluk var başka tavsiye eden olursa çok sevinirim
BU jelin ne ölçüde faydası oldu bilmiyorum ama jeli kullandığım ilk ay olmadı sonra hsg çekildim yine bu jeli kullandım hamile kaldım ayrıca hayıt tohumu içmiştim bir de bal polen arı sütü yemiştim. Vajinal kuruluk için tavsiye ederim bende de var rahatlatmıştı.o zaman dozu kendin ayarlıyordun şırınga gibi bir şeyle. Bu yeni prefertten de geçen aylarda kullandım 8 ml lik küçük ambalajlara koymuşlar 1 tanesi yeterli gelmedi bana hamilelik için bir şey diyemeyeceğim çünkü bir kutu bitti olmadı bu sefer. Gynoseed aldım şimdi deniyorum

Çok teşekkür ederim

Ya gölge çıkarsa bile inanmıyorum ki. Bide o adet gelene kadar umut var kısmı artık benim için geçerli değil sanki
Kuzucum işte böyle gölge çıkaran markaları alma boşuna diyorum ya üç senedir test yaparım ne gölge gördüm ne kuruma çizgisi. Ya da 10 dk bekleyip sonra çöpe attığım için bilmiyorum insanın boşu boşuna moda düşüyor yoksa

Teşekkür ederim inşallah reglimden 1 hafta önce kasık ağrılarım başlamıştı, gögüs haasasiyetim vardi. Su anda arada kasık ve alt karin agrisi oluyor. Gogus hassasiyetim devam ediyor.
Anladim canim bende de göğüs hassasligi var arada uçları sızlıyor benim de ama anlayamıyorum bide dün sabah kahvalti yaparken durduk yere ağladım ve sonra güldüm değişik bi ruh halindeydim ilk defa böyle bişey yaşadım umarim hamileyimdir bende reglime 6 gün var

Ya bir şey soracağım regl dün bitti. Ama bugün sabahtan beri sağ kasığıma bir şeyler batıyor sürekli. Yumurtlama bu kadar erken olabilir mi veya başka bir sebebi mi vardır?

Ya bir şey soracağım regl dün bitti. Ama bugün sabahtan beri sağ kasığıma bir şeyler batıyor sürekli. Yumurtlama bu kadar erken olabilir mi veya başka bir sebebi mi vardır?

Belki olabilir canım , her ay aynı zaman olmuyor ki.. sen değerlendir ne olur ne olmaz rabbim hayırlısını nasip eder inşallah

Gebelikle sökulmeyi nasıl ayırt etmiş canım. İlk gebeligimde ben de adet oldum diye gitmiştim aşılama için. Rahmin çok kalınlaşmış beta bakalım bu kalinlikta çok kanaman olması lazım demişti beta 45 le ögrenmistim. Kanama da yerlesmeymis

Bilmiyorum nerden anladığınız. Muhtemelen 1.5 hafta önce kan verdim diyince bu hafta bakmayalım dedi. Şimdi baktım rahim kalınlığı 12 mm. Geçmiş muayenelere baktım şimdi. Beta almış son muayenede o zaman 17 mm imiş kalınlık. Betaya göre haberleşelim eğer hamile değilsen sökülürsün yarın demişti. Ertesi gün adet olmuştum. Ama zaten haftaya gel diyeceğini biliyorumdum hatta dün konuştuk seninle

Insallah hamilesinizdir regli gununuzde erken gebelik testi yapabilirsiniz. Ben reglimden 1 gun once yapmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…