Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Rabbim şafi adıyla şifa versin. Evresi belli oldu mu çok dikkat edin. Nerde yaşıyorsunuz

Amanınnn kılıçlı mılıçlı demii git git kuzum ne dedi
Evet evet bugün ki doktorum rahmin kalınlaşmış bence söküleceksin dedi. Çok kan aldık senden kan verme şimdi dedi. Duphastonun etkisini 7-10 içinde bekleriz zaten sen haftaya olmazsan gel tekrar dedi. Aslında bildiğim şeylerdi

Çok geçmiş olsun moral bozmayın inşallah atlacak anneniz

Allah sifa versin insallah. Benim annemde iki kere yendi kanseri. Moralinizi bozmayin annenizin yaninda guclu kalin ki o da sizden destek alsin. Annenizin moralini yuksek tutun insallah o da atlatir eski sagligina kavusur

Anladım kuzum senin kaç gün oldu bu Dr un bahsettiği 7-10 içinde dediği

Ben Aksaraydayım annemler Niğde’de Adana’ya gideceğiz doktor için evresi de belli değil henüz pet test mi ne ondan yapacaklarmış onun çıkması da uzun sürüyormuş
Evet Pet çekiminin sonucu 14 -16 günü buluyor. İzmir'e Pet cekimlerine randevu bulabilmek de kolay değil cok geç tarihlere veriyorlar işiniz rast gitsin inşallah. Bizzat yakınlarımdan yaşadığım için bu hastalık konusunda çok hassasım görünce hemen yazmak istedim

Çok geçmiş olsunn şifasını kavuşsun bir an önce umarım

Ahh anneler hep kendilerinden başka herkesi düşünürler... Allah başımızdan eksik etmesin

Kuzum çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin anneciğine inşallah

Çok geçmiş olsun benim de annem yeni yendi bu hastalığı moralinizi yüksek tutun sizin de atlatacak anneciğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…