Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Gebelikle sökulmeyi nasıl ayırt etmiş canım. İlk gebeligimde ben de adet oldum diye gitmiştim aşılama için. Rahmin çok kalınlaşmış beta bakalım bu kalinlikta çok kanaman olması lazım demişti beta 45 le ögrenmistim. Kanama da yerlesmeymis
Bilmiyorum ki canım. Bende şimdi geçmişe baktım. Nisanda gittiğimde 17 mm imiş kalınlık beta vermişim. Beta negatif ertesi gün kanaman gelmiş. Zaten demişti kan sonucu negatif gelirse yarın sökülürsün diye öylede olmuştu. Şimdi de 12mm kalınlığı. Şimdi siz diyince düşündüm bende nasıl anladı acaba diye

Ya bir şey soracağım regl dün bitti. Ama bugün sabahtan beri sağ kasığıma bir şeyler batıyor sürekli. Yumurtlama bu kadar erken olabilir mi veya başka bir sebebi mi vardır?
Ben regli bittigi gun degerlendirmistim. Burada bi arkadasimizda aynisini soylemisti. Eger sansiniz varsa degerlendirin

Kızlar bir şeyler soracağım, sabah gebelik testi yapıcaktım sonra vazgeçtim ama paketini açmış bulundum, ama kapağını fln açmadım sadece paketini açtım. Bir şey olur mu sizce? Tekrar kullanılır mı?

Ben de sizin gibi dusunuyodum ama 1 gun onceden yapmistim😂 kadinlar hissediyor bence olup olmadigini eger hissediyorsaniz 1 gun onceden erken gebelik testi yapabilirsiniz😊
Valla canim önceki aylar da hissettim gibi oldu ama olmadi o yüzden çok umutlanmak istemedim ama 1 gün önceden yaparim en azından adet beklerim umutlanmam 😊

Bilmiyorum ki canım. Bende şimdi geçmişe baktım. Nisanda gittiğimde 17 mm imiş kalınlık beta vermişim. Beta negatif ertesi gün kanaman gelmiş. Zaten demişti kan sonucu negatif gelirse yarın sökülürsün diye öylede olmuştu. Şimdi de 12mm kalınlığı. Şimdi siz diyince düşündüm bende nasıl anladı acaba diye
Belki sat ve yumurtlama tarihlerine göre söylemiştir veya gebelik için daha fazla kalınlık gerekiyor olabilir

Candy7777 Candy7777 canım lekenmen olmuştu senin ya onun üzerinden kaç gün geçmişti belki o yumurtlamaydı değerlendirdiyseniz olmuş olma ihtimali hâlâ var.
Canım iki kere oldu lekelenmem biri 17 diğeri 21 temmuz. 17sini değerlendirdim ama 21 eşim yoktu. Bende ilk başta yumurtlama sanmıştım ama öyle olsaydı adet olmam gerekirdi şimdiye ya da her türlü testte çıkması gerekirdi

Bilmiyorum nerden anladığınız. Muhtemelen 1.5 hafta önce kan verdim diyince bu hafta bakmayalım dedi. Şimdi baktım rahim kalınlığı 12 mm. Geçmiş muayenelere baktım şimdi. Beta almış son muayenede o zaman 17 mm imiş kalınlık. Betaya göre haberleşelim eğer hamile değilsen sökülürsün yarın demişti. Ertesi gün adet olmuştum. Ama zaten haftaya gel diyeceğini biliyorumdum hatta dün konuştuk seninle
1.5 hafta az bir süre mi iki günde bile sonuç değişebiliyorken keşke verseydin kan ne olur ne olmaz.

Kızlar bir şeyler soracağım, sabah gebelik testi yapıcaktım sonra vazgeçtim ama paketini açmış bulundum, ama kapağını fln açmadım sadece paketini açtım. Bir şey olur mu sizce? Tekrar kullanılır mı?

Kullanılır canım , senin bat ne zamandı :)

X