Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bilmiyorum ki halen devamı yok ve kesildi gibi bişey ve özür dilerim ama bi kaç gündür sarı akıntım vardı bu günde leke geldi ama az geldi zaten ve gittikçe de azaldı şuan da da kesildi gibi bşey , devamı gelip adete döner mi bilmiyorum bel ağrım var ve kasıklarım ara ara ağrıyor bide sol bacağım da ağrı girip çıkıyor adet mi değil mi bilmiyorum kesilmeseydi adet derdim ama şimdi yarın ve ertesi günü beklicem devam edip çoğalacak mı diye
İnşallah güzel haberleri alırsın 🙏🙏🙏

Eki Görüntüle 3460678 Eki Görüntüle 3460679 Kızlar dünkü dediğim gibi kuruma çizgisiymiş. Görüyor musunız bilmiyorum ama gölge var ama artık gölge kovalamak istemiyorum net çizgiler istiyorum. @starkarya @kisgunesim1101 ArasaNillGerek ArasaNillGerek goldBride goldBride Kahhve Kahhve @mutlutablo
Bak şu gölge çıkaran testleri alma evine artık. Ben 3 senedir test yaparım çift çizgiyi bırak ne gölgesi çıktı bunca zaman ne kuruması. Ben burda görüyorum böyle😪 neyse adet gelene kadar her zaman umut var 🤎🤎🤎

Ben gençlik ve spor bakanlığında antrenörüm. Atatürk stadının orda antrenman salonlarımız. O yüzden her gün o yolu çekiyorum 😂 aaa o zaman hiç gitmiyim oraya
Offff bir de sporcu en sevdiğim 🤩🤩 branşın ne acaba🤎 hastanenin yerini tarif ederken tereciye tere satmak gibi oldu 🤦‍♂️😅 kuzum her hastane bütün branşları başarılı olamaz ki belki kadın doğumu iyidir her gün yakınındasın

Ağrı eşiğim düşük ama bi adet sancısı gibi gelip geçiyo diye duydum ama bilemiyorum canım inşallah gerek kalmaz ona :)
İnşallah gerek kalmaz ama ben çekildikten sonra ki ay hamile kalmıştım doktorda onun için çektirtmişti. İlacı verdiklerinde ağrı oluyo şiddetli bir adet ağrısı gibi ağrısı. Aleti takarken acıtmışlardı daha çok. öğrenciye yaptırtmışlardı bir de

İnşallah gerek kalmaz ama ben çekildikten sonra ki ay hamile kalmıştım doktorda onun için çektirtmişti. İlacı verdiklerinde ağrı oluyo şiddetli bir adet ağrısı gibi ağrısı. Aleti takarken acıtmışlardı daha çok. öğrenciye yaptırtmışlardı bir de

Anladım canım , hayırlısı olsun hakkında bakalım bi gideyim bu ay olmazsa gelecek ay

Offff bir de sporcu en sevdiğim 🤩🤩 branşın ne acaba🤎 hastanenin yerini tarif ederken tereciye tere satmak gibi oldu 🤦‍♂️😅 kuzum her hastane bütün branşları başarılı olamaz ki belki kadın doğumu iyidir her gün yakınındasın
Eskrim branşım 😊 amannn birde oraya giderim şu İzmir’de gezmediğim kadın doğumcu kalmasın 💃🏻💃🏻💃🏻

Kuzum ben doktordan çıktım. Anlattım durumu duphaston kullandığımı söyledim. Önce gebe olabilir misin dedi bende 1.5 hafta önce kan verdiğimi söyledim. Sonra muayene etti. Bence kanayacaksın dedi. Rahmin kalınlaşmış dedi. Kan testi yaptıralım mı dedi bence gerek yok çok kan aldık senden dedi. Duphastondan sonra 7-10 gün arası bekleriz kanamayı dedi. Bekleyelim biraz daha haftaya olmazsan gel kan bakalım dedi. Yani aslında gelirken söyleyeceklerini bildiğim şeyleri söyledi 😂 Candy7777 Candy7777

Kızlar bende prodoctor ilk 3 dk böyle oldu. Sonra adet oldum. Böyle bir durum yaşayan var mı🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG_20240801_080543.jpg
    IMG_20240801_080543.jpg
    210,4 KB · Görüntüleme: 70
X