Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bu şerit şeklinde olanlar benim kafamı çok karıştırıyo, bir sürü çizgi var hangisine bakıcaz

Kuruma çizgisi olmasından korkuyorum hemen bakamdım çünkü normalde başında dikilirdim. Yarın sabah tekrar yapıyım ben öyle veriyim kan kız ağlama kurban olurum senin tek damla gözyaşına
Canım kuruma çizgisi o kadar etkilemez bence, ilk gebeliğimin testi hala duruyor ve hala kopkoyu kırmızı, tabi markadan markaya değişiyor mudur bilmiyorum canım

Bende karşılamıyo diye biliyorum ama yanlış biliyorum sandımm kuşum yok ya olsun kafamız her yerde
Aynen bide o zaman peşpeşe oldum kafam karışmış ikindi sıcağında İzmir de
Birkaç gün bekler miyim hiç yarın ilk idrar ile yaparım
O da doğru kim olsa bekleyemez zaten hadi inşallah sabah koşarak gelicem buraya❤❤❤

Ayyy sanki var gibi ama sabahta var gibiydi zaten bence kuruma çizgisi değil gibi ya. Bence yarın sabah ilk idrarla tekrar yap

Yani emin olamiyorum koyu bir çizgi olsa inanıcam ama bu tür çizgilere hiç inancım kalmadı ya
Canım kuruma çizgisi o kadar etkilemez bence, ilk gebeliğimin testi hala duruyor ve hala kopkoyu kırmızı, tabi markadan markaya değişiyor mudur bilmiyorum canım

Ayyy sanki var gibi ama sabahta var gibiydi zaten bence kuruma çizgisi değil gibi ya. Bence yarın sabah ilk idrarla tekrar yap
Kafam karışıktı iyice çorba oldu. Dediğin gibi en iyisi sabah yapmak inşallah kuruma çizgisi değildir

Kızlar gebelik belirtisi olarak herkes sürekli uykunun olması demiş. Uykusuzlukta bir belirti mi çünkü bu aralar hiççç uyuyamıyorum. Geceleri yarım saat ya var ya yok hemen uyanıyorum sonra da tekrar dalamıyorum uykuya

Ben ilk gebelikte 4-5 gün fln gecikmem olunca test yapmıştım, o 4-5 günde normalde kendimi yataktan asla kazıyamayan ben sabah 6da gözümü şak diye açıyordum ve direk kalkıyordum full+full enerji ile ve hafiften hafiften içimde bir şeyler pır pır ediyordu sanki çarpıntı gibi gece uykunun kaçması evet gebelikten de olabilir ama biraz kaygı ve kafaya taktığımız şeyler de var ya ondan da olabilir ama sonuçta hormonlar hızla değişiyor ve artıyor eğer gebelik varsa, her şey olabilir valla herkeste aynı belirti olmayabiliyor ben full enerjiktim ve ilk 5 ayda kilo vermiştim, tabi iş ortamım ekstra enerji gerektiren ve hep ayakta olmamı gerektiren bir işti sadece öğle aramda güzellik uykuma yatıyordum molamda

Senin dediğin de doğru ama benimki galiba ikinci seçenek kaygı ve kafamın içşndeki trilyon tane düşünce de sebep oluyor olabilir kafamın içi dingonun ahırı gibi

Senin dediğin de doğru ama benimki galiba ikinci seçenek kaygı ve kafamın içşndeki trilyon tane düşünce de sebep oluyor olabilir kafamın içi dingonun ahırı gibi
Bi rahatla derin bir nefes al güzelim ya bu kadar kendini hırpalayınca da bünye vücut direk etkileniyor... Normalde kendimi dinleyen ni insan hiö değilim ama ben burada sizlerin karnım kasığım ağrıyor, göğüs hassasiyetim var fln diye okuyunca akşamına yattığımda sağ kasığımın ağrıdığını hissettim mesela ama sağ taraftaki tüpten gebelik oluşması imkansız olduğu için saçmalama yat uyu dedim kendime, ertesi gün de göğsüme ağrı girdi ama sonra çıkarttım

Haklısın valla ne diyim taktım bir kere. Böyle belirsizlik çok kötü ya ne adet oluyorum ne testte nbir şey var stresim bu yüzden. Evet burdan çok güzel bilgi alışverişi yapıyoruz ama aklın takılıyor ve o gün okuduğun belirtileri kendinde bulabiliyorsun. Biraz olsun sakinleşmeye çalışıcam. Herkese söyledim bu aralar uykusuzum diye kocama anneme ablama kaynanama hepside aaa neden acaba diye geçiştirdiler bilmiyorlar ki kafam olmuş bir milyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…