Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar benim durumu biliyorsunuz özet geçmek gerekirse reglimden 2 gün geçince pazartesi test yapmıştım 10.40 2 - 3 saate de regl olmuştum. Mide bulantim devam edince ( dış gebeliktwn korktum) bugün gittim 2 çıktı. Kimyasal olmuştur değil mi artık bir risk yok kasık ağrısı da oluyor ara ara batma 2 ile dış gebelik de olmaz yani artık dimi kızlar

Salgın varmış diyorlar mide bulantısı yapıyormuş o yaptı herhalde

Peki bu sigortada hsg , çatlatma vs kapsıyor mu
Şimdi şöyle. Bende normal tamamlayıcı sağlık sigortası da vardı ondan hsg geçti, işte hemen ardından klomenle takip ovitrelle sürecinde ki muayenelerimde de kullandım. Doğum teminatı şöyle yaptırdıktan sonra gebe kalırsan ondan sonra da onu kullanabiliyorsun yine 10 hakkın var. Doğum içinde yenidoğan kontrol vs içinde. Benle oğlumun iki yıldır anadoludaydı. Bu sene de ona devam ettim bide tss ye Doğum paketi ekletince en az bekleme süresi veren Anadolu. Diğerleri 4_5 ay gebelik istemezken, Anadolu da bir ay beklemen kafi. Sanki hemen gebe kalcakmışım gibi az bekletmesi de kafama baya yatmıştı

Kimyasal gebelik bu gecmiş olsun.

Hsg de geçtiğini bilmiyordum bak kuzum sadece iki muayene hakkını kullandım bende. Bide hormon tahlili yaptırmıştım. Bende öyle bi ay bekleme yeterliydi Ocak ayında yaptırdım sonra da gebe kalamadım

Hsg de geçtiğini bilmiyordum bak kuzum sadece iki muayene hakkını kullandım bende. Bide hormon tahlili yaptırmıştım. Bende öyle bi ay bekleme yeterliydi Ocak ayında yaptırdım sonra da gebe kalamadım
Benim o dönem bağırsak rahatsızlığımda vardı sözleşmem bittiyse hatta yeniledim önce kolonoskopi oldum 3 gün sonra da hsg çekildim. Hiç poliçe yaptırmadığın dönemde ki hastalıklarını karşılamıyor. Poliçesi hayatımda hsg çekilmezdi karşılamazlardı bunu da bel fıtığımla ilgili acile bile gitsem karşılamıyor yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…