Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Haklısın valla ne diyim taktım bir kere. Böyle belirsizlik çok kötü ya ne adet oluyorum ne testte nbir şey var stresim bu yüzden. Evet burdan çok güzel bilgi alışverişi yapıyoruz ama aklın takılıyor ve o gün okuduğun belirtileri kendinde bulabiliyorsun. Biraz olsun sakinleşmeye çalışıcam. Herkese söyledim bu aralar uykusuzum diye kocama anneme ablama kaynanama hepside aaa neden acaba diye geçiştirdiler bilmiyorlar ki kafam olmuş bir milyon
Bazen akışına bırakmak ve hiçbir şey bilmemek daha iyi sanırım, ne bileyim... İlk gebelikten bam bam bam ilerlemişti hiçbir şey bilmiyordum kendiliğinden oldu şimdi de üstüne düştükçe olmuyor sanki

Bazen akışına bırakmak ve hiçbir şey bilmemek daha iyi sanırım, ne bileyim... İlk gebelikten bam bam bam ilerlemişti hiçbir şey bilmiyordum kendiliğinden oldu şimdi de üstüne düştükçe olmuyor sanki
Aynen bende öyle düşünüyorum ilk gebeliğimdeki belirtileri arıyorum kendimde ama yok sonra belkide ikinci gebelikte belirtilerim daha farklı olur diye de düşünüyorum

Aynen bende öyle düşünüyorum ilk gebeliğimdeki belirtileri arıyorum kendimde ama yok sonra belkide ikinci gebelikte belirtilerim daha farklı olur diye de düşünüyorum
O da olabilir, off her şey her zaman olabilir çok sıkıcı 😅 Sabah da test vermeye gidemedim ama zaten benimkisi çok ütopikti, reglime daha 1 hafta fln var

O da olabilir, off her şey her zaman olabilir çok sıkıcı 😅 Sabah da test vermeye gidemedim ama zaten benimkisi çok ütopikti, reglime daha 1 hafta fln var
Valla sıkıcı🥴kız daha bir hafta varsa ne testi Allah aşkına burda 10 gün gecikmişiz anca yapıyoruz dur da

Tühh ya burada olsan kolaydı, acile gitsen başım çok ağrıyo migrenim var ilaç almam lazım ama gebelik şüphem de var desen fln olmuyo mu?
Cıks olmuyor maalesef zaten ben yapsam beyim yapmaz gece gece ne gerek var der eril işte ne yapacan katlancan

X