Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

cnm bat 24 agustos demistim bn aslinda 29 agustos yazmisin duzeltebilirmisin

Pek içeriğini bilmiyorum canım bana söylenen 10 muayene doğum birde tahliller, hatta gitiiimde hsg yi sordum doktor yazacakmış onlar soracaklarmış karşılayabilir yada karşılayamayabilir demişlerdi bana

Kızlar az önce demiştim akşama doğru testi tekrarlıycam diye. Dışarı çıkacaktım çıkmadan yapıyım dedim testi idrara batırdım telefon geldi çıkmak zorunda kaldım daha C çizgi oluşmadan çıktım. Birkaç saat sonra gelip baktığımda böyleydi. Pek inanasım gelmiyor ama sizce? A ayb00 mutlutablo goldBride ArasaNillGerek ve diğer kızlar

Pek içeriğini bilmiyorum canım bana söylenen 10 muayene doğum birde tahliller, hatta gitiiimde hsg yi sordum doktor yazacakmış onlar soracaklarmış karşılayabilir yada karşılayamayabilir demişlerdi bana
Aayyyy tövbe ben kolonoskopiyle karıştırdım onu 3 gün arayla oldum dedim ya. Hsg yi karşılamıyor doğru 9 bin liraya çektirdim ben. Kolonoskopiyi karşılamıştı çok özür. Üremeyle ilgili olan şeyleri karşılamıyor. Hsg aşılama tüp bebek bunları karşılamıyor hormon tahlillerinden bazılarını karşılıyo bazılarını karşılamıyor sgk kapsamı dışında diye. 10 muayene tahliller doğum yeni doğan muayene işte işitme testi ırt zırt. Bu kadar. Bende iki poliçe var biri normal biri doğum. Ben karıştırdım çok özür tekrardan

Ayyy ünitlendirmek istemiyorum da belli belirsiz bi çizgi görüyorum ben.inşallah vardır ay heyecanlandım yeminle

Pek umutlu değilim ama inşallah
Bugün düşük yaptım 1 regl sonra gel diyet vereceğim dedi Dr sağlıksız gebelikdi 8 haftalık olmama lazimken , 5 haftalık kese bebek var kalp atışı yoktu diyabet ve pcos var folik asite başlamalı mıyım Eylül gibi tekrardan düşünüyorum ama eşimde istiyor ama pek hevesli değilim şuan ki psikoloji olarak belki bilmiyorum aynı seyleri yasamakta istemiyorum korkuyorum

Kuzummmm görüyorummm minnoş sanki el sallıyo ( Allahım inşallalaaahhh ) bi kan ver diyorum sana ben ama dinle artık beniiiiiiiiii ağlıcaaam yoksaaa üüüüüüüüü

Bende karşılamıyo diye biliyorum ama yanlış biliyorum sandımm kuşum yok ya olsun kafamız her yerde

Bence folik asite şimdiden başlamak senin için faydalı olacakatır. Kendini ne zaman hazır hissedersen ozaman başla canım çünkü o bebeği 9 ay karnında taşıyacak olan sensin. Hem ruhen hem fiziken hazır olmalısın buna. Çok çok geçmiş olsun cennette bir melek seni bekliyor artık benimde iki tane meleğim var. İnşallah Rabbim onlarla cennette kavuşturacak bizi

Kuzummmm görüyorummm minnoş sanki el sallıyo ( Allahım inşallalaaahhh ) bi kan ver diyorum sana ben ama dinle artık beniiiiiiiiii ağlıcaaam yoksaaa üüüüüüüüü
Kuruma çizgisi olmasından korkuyorum hemen bakamdım çünkü normalde başında dikilirdim. Yarın sabah tekrar yapıyım ben öyle veriyim kan kız ağlama kurban olurum senin tek damla gözyaşına

Ayyy ünitlendirmek istemiyorum da belli belirsiz bi çizgi görüyorum ben.inşallah va
Kuruma çizgisi değildir umarım çünkü hemen bakamadım birkaç saat sonra bakabildim ne zaman oluştu bilmiyorum
İnşallah değildir bebişim birkaç gün sonra tekrar etcen o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…