Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bazen akışına bırakmak ve hiçbir şey bilmemek daha iyi sanırım, ne bileyim... İlk gebelikten bam bam bam ilerlemişti hiçbir şey bilmiyordum kendiliğinden oldu şimdi de üstüne düştükçe olmuyor sanki

Aynen bende öyle düşünüyorum ilk gebeliğimdeki belirtileri arıyorum kendimde ama yok sonra belkide ikinci gebelikte belirtilerim daha farklı olur diye de düşünüyorum

Aynen bende öyle düşünüyorum ilk gebeliğimdeki belirtileri arıyorum kendimde ama yok sonra belkide ikinci gebelikte belirtilerim daha farklı olur diye de düşünüyorum
O da olabilir, off her şey her zaman olabilir çok sıkıcı Sabah da test vermeye gidemedim ama zaten benimkisi çok ütopikti, reglime daha 1 hafta fln var

O da olabilir, off her şey her zaman olabilir çok sıkıcı Sabah da test vermeye gidemedim ama zaten benimkisi çok ütopikti, reglime daha 1 hafta fln var
Valla sıkıcıkız daha bir hafta varsa ne testi Allah aşkına burda 10 gün gecikmişiz anca yapıyoruz dur da

Tühh ya burada olsan kolaydı, acile gitsen başım çok ağrıyo migrenim var ilaç almam lazım ama gebelik şüphem de var desen fln olmuyo mu?
Cıks olmuyor maalesef zaten ben yapsam beyim yapmaz gece gece ne gerek var der eril işte ne yapacan katlancan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…