Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar ya sanırım çatladı yumurta dün gece ilişki olduğu için bugün olmayacak muhtemelen yarın sabah olsa kaçırmış olur muyum sizce
Çatlama öncesi yapılan ilişkiler daha önemli bişey kaçırmadın yani canım. Bence senin yumurtan çatladı bi kaç saat sonra tekrar yap ovü silikleşmeye başlamış olur

Kızlar sat bat yazarken beni etiketleyin lütfen. Konuşma çok olunca arada kaçırıyorum

Sat 23 Haziran - bat 22 Temmuz. Candy7777 hayırlı uğurlu olsun torpik bat larımız seninle aynı test yaparsan haber et ben bu ay söz verdim kendime erken yapmayacağım diye inşallah

Sat 23 Haziran - bat 22 Temmuz. Candy7777 hayırlı uğurlu olsun torpik bat larımız seninle aynı test yaparsan haber et ben bu ay söz verdim kendime erken yapmayacağım diye inşallah
Aaa yok canım önceden test yapmayı hiiiçç düşünmüyorum geçen ay yaptım ağzımın payını aldım. Kimyasalı hiç öğrenmiyim daha iyi test yapmasaydım iki gün gecikmeyle adet oldum derdim öğrenince kötü oluyor insan. Durabilirsem bir hafta beklemeyi deniycem. İnşallah bat yaklaştığında bu sözlerimi unutup test yapıyorkene bulmam kendimi

Bende öyleydim kimyasalda. Test yapmicam demiştim geç döllenme olmuştu. 10 gün adet olmamıştım

Kızlar benim kafamda soru işareti var. Benim regl döngüm 21 günde bir oluyor. Geçen ay iğnenin 11. Günü regl oldum. Bu ay da böyle mi olur. Yine 11. Gün reglimin ilk gününe denk geliyor hesaplayınca

Merhabalar sizlere bir şey soracağım. Biz korunmayı bıraktığımız ilk ay 3 gün erken regl olmuştum ki asla böyle bişey olmaz hep dakikimdir. Sizler de böyle bir şey yaşamış mıydınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…