Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım benim 7 temmuzda peak oldu 8 de çatladı . Doktor muayenede çatladığını söyledi mi sana? İnşallah yerleşme ağrısıdır ya artık çok istiyorum dün okadsr ağladım ki
Evet canım sıvı vardı baya sanırım tıp diliyle sekretere Bişeyler dedi ama bana da beklemedesin artık dedi. bugün 3.gün yumurtlamadan hala aklar geliyor vucut ısım da 36.4le gidiyor hala yaşıyor mu acaba yumurtam içeride diyorum program yumurtlamamı 9una atmış vucut ısıma göre. Aslında 10unda ak geldı ve belırtı basladı baya. 10unda bir de soğuk terleme ile uyandım başına geldi mi senin hiç. Ovulasyon belirtisiymış bu soğuk terleme zaten zeki salar diye bır Dr vıdeosnda dinlemiştim önceki gecesii

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-13-08-49-54-309_com.bm.android.thermometer.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 41
Heralde ben adet olacağım. Sanki bir anda yere çakılacak gibi geliyor ısı derecem

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-13-08-57-30-089_com.bm.android.thermometer.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 58
Sat 22 Haziran Bat 20 Temmuz

İlk kez duydum kuzu valla. Bundan sonra +1 belirti arama daha ekledik desene

Benimde olabilir müthiş belim ve sol kasığım da batma var daha 3 günüm var regl olacağım gün böyle ağrım olmaz benim genelde ama bu bel ağrısı ne anlamadım
Benim de 2 gün var dizlerim bileklerim belim derken her yerim ağrıyor kemiklerinin içi sizliyo sanki. çok garip şeyler hissediyorum bu ay. Dayanamayıp test yaptım silik çizgi çıktı bakalım:)

Eveeet 5-6 dk sonra bu şekilde oldu. Erken gebelik testi değilmiş bu ben öyle sanmıştım işte daha 2 gün var günümün geçmesine
Markası ne kuzum testin? Erken gebelik testinde çok daha net çıkar. Var bence Allah'ım hadi grubun ilk gebesi sen ol Amin Amin Amin

Canımmmmm topiğin hepimize ugurlu gelsin bende yerimi alayım bugün rehlimin ikinci günü sat 12 Temmuz diyebiliriz bat a bişey diyemiyorum çünkü bu ayki reglim gecikmeli oldu

Kızlar herkese selamlar bu ay kür denemek istiyorum incir ve havuç kürü deneyen oldumu hiç nasıl yapılıyor bilgi verecek olan var mı? Candy7777 seni etiketlemeyi unuttum naptın nasıl gidiyor topiğine çok sevindim beni hatırlamışsın haziran 15 dedi tatile memlekete geldim eşimle bir ay olacak ayrılalı haziran somu olmam gereken regli dün oldum daha sebebi hava değişimimi anlamadım yumurtlama geç gördüm ondan sanırım bu ay gecikti e eşimle ayrı şehirdeyiz değerlendiremedikte işte regl oldum umudumuz ağustosa napalım eşim iki hafta sonra gelecek beni almaya inşallah regl bitince erken yumurtlama görmem biraz kilo sorunum vardı tatile gelmişken spora başladım birkaç kilo verdim inşallah iyi gelir acaba kürde mi denesem diyorum ama sen neler yaptın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…