Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar ya benim bat 22 Temmuz, bugün ara ara kasık ve karın ağrılarım var. Bu ay belirti aramayacağım dedim ama fark edilmeyecek gibi de değil

Kızlar banyo yaptığınız günü adetten sayıyor musunuz? Döngüyü doğru hesaplamak adına soruyorum yani kaç gün sürdüğünü hesaplarken banyo gününü sayıyor musunuz? Bi de kanama başlamadan önce bazen pembe akıntı gibi bi şey gelince o başlangıç sayılıyo mu

Kızlar banyo yaptığınız günü adetten sayıyor musunuz? Döngüyü doğru hesaplamak adına soruyorum yani kaç gün sürdüğünü hesaplarken banyo gününü sayıyor musunuz? Bi de kanama başlamadan önce bazen pembe akıntı gibi bi şey gelince o başlangıç sayılıyo mu
Canım her kadının kendıne ait günü vardır temizlendiğin günü degl de dini olarak saat bazında gününü sayman gerekir mesela benim kendi adet günüm 8 gündür yani 24saat bazında 8 gunum dolarsa leke gelse ble yıkanmak zorundaym 2ay ustuste 9gun gelirse de 9 cıkar. Yıkandıgın gunu de sayyyorsın yanı bu mantıga göre

Canım her kadının kendıne ait günü vardır temizlendiğin günü degl de dini olarak saat bazında gününü sayman gerekir mesela benim kendi adet günüm 8 gündür yani 24saat bazında 8 gunum dolarsa leke gelse ble yıkanmak zorundaym 2ay ustuste 9gun gelirse de 9 cıkar. Yıkandıgın gunu de sayyyorsın yanı bu mantıga göre
Anladım evet benim 7 gün olması lazım o zaman. Teşekkürler 💐 zaten iki kez doktor takip etti ikisinde de 13. Gün yumurtlama oldu. Uygulama da öyle hesaplıyor heralde doğrudur :/

Anladım evet benim 7 gün olması lazım o zaman. Teşekkürler 💐 zaten iki kez doktor takip etti ikisinde de 13. Gün yumurtlama oldu. Uygulama da öyle hesaplıyor heralde doğrudur :/
Uygulamara güvenmeyin derim. Ben düzenli adet görmeme rağmen tutmuyor tarihleri ovulation testi veya akıntımdan teyit ediyorum yumurtlamayı

Uygulamara güvenmeyin derim. Ben düzenli adet görmeme rağmen tutmuyor tarihleri ovulation testi veya akıntımdan teyit ediyorum yumurtlamayı
Evet akıntıyı da takip ediyorum. Normalde hep 13. Gün tutuyor tüm belirtiler ama 2 aydır erken adet oldum. O yüzden değişmiş midir diye şüpheye düştüm ovülasyon testi almayı düşünüyorum ben de

Kızlar bana doktor adetin 3.günü hormon testi için gel dedi gebelik oluşmazsa sanırım pazara denk gelecek ben ne yapacağım doktor olmuyor ki cumartesi pazar ne yapabilirim acaba

Sanırım 2-5 arası yapılması en sağlıklısı o yüzden pazartesi yani 4. gün de olsa olur ya da ilk gün olucak
Baktım da 14. Gün çatlamaya cuma 3.günmüş. 15. Gün catladı ıse ctesı pazar 2 ve 3müş doktorumun kliniğinde hafta sonları nöbetçi doktor oluyor ama ben sadece bnmm dra muayene olmak istiyordum yanlış hesaplamışım umarım gebelik olmazsa 14 gün çatlamış olur ve cuma giderim 15 ise bile 2.gün gidersem olur o zaman iyi bari

Evet normalde 27 ama 2 aydır erken oldum 23-24 günde oldu. O yüzden yumurtlama değişmiş midir diye şüpheye düştüm 2 ay erken olmak düzeni değiştirir mi
Canım tabii ki de değişiyor 23 günde bir adet olduysan 9. gün yumurtlama olmuş 24 günde bir olduysan da 10. gün yumurtlama gününe artı 14 ile adet olursun Çünkü benim de erken yumurtlamalarım oldu ve ben anlıyordum artı 14 ile 24 veya 27 günde bir adet olduğum oldu korunduğum zamanlarda da anlıyordum not ediyordum erken adet olacağım diye yumurtlamaya göre yani sen 13. güne nazaran ilişki yapıyorsan hamilelik çok zor olur

Kızlar ya benim bat 22 Temmuz, bugün ara ara kasık ve karın ağrılarım var. Bu ay belirti aramayacağım dedim ama fark edilmeyecek gibi de değil
Al benden de o kadar çatlama 10 temmuz. Tarih itibarıyla 3.gün ama ben de dünden beri sol yumurtalgımda delinir gibi ağrılar var hiç ama hiç geçmiyor hiç durmuyor bütün gündür var hani bir sorun olsa bugün doktorda çıkardı zaten yumurtalıkların çok güzel çok sağlıklı dedi anlamadım gitti hiç böyle olmadı bugüne kadar bu kadar uzun yumurtlama olduysa eğer senin birkaç gün olmuştur yerleşme ağrısı da olabilir

Al benden de o kadar çatlama 10 temmuz. Tarih itibarıyla 3.gün ama ben de dünden beri sol yumurtalgımda delinir gibi ağrılar var hiç ama hiç geçmiyor hiç durmuyor bütün gündür var hani bir sorun olsa bugün doktorda çıkardı zaten yumurtalıkların çok güzel çok sağlıklı dedi anlamadım gitti hiç böyle olmadı bugüne kadar bu kadar uzun yumurtlama olduysa eğer senin birkaç gün olmuştur yerleşme ağrısı da olabilir
Canım benim 7 temmuzda peak oldu 8 de çatladı . Doktor muayenede çatladığını söyledi mi sana? İnşallah yerleşme ağrısıdır ya artık çok istiyorum dün okadsr ağladım ki :KK43:

Doktorlar lekelenmeyi 1. Gün sayıyor.

X