Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Soğan kürünü nasıl yaptınız acaba adetin son günü mü başladınız açıklayabilir misiniz rica etsem. Tebrik ederim bu arada Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin
Aminn canimm inşallah rabbim sanada nasip etsin isteyen herkese nasip etsin inşallah ben 4. gün başladım ovulasyon sürecim başlayana kadar içtim günde bir kere aç karna icmek daha iyi diye biliyorum orta boy soğanı ilk katman kabuğunu soydum güzelce yıkayıp 4 bölüp 1 su bardağı ölçüyle 5 dk kaynattip ılıyınca içtim ben böyle yaptım

Aminn inşallah Allah razı olsun sabah aç karna mı içtin peki

Ne kadar zormuş gebe kalmak ben hemen olur sanıyordum bazı regl öncesi belirtilerim de başladı korkuyorum ama baktım hepsi aynı zamanda hamilelik belirtileri imiş

Naptın noldu sonuc
Test yaptım 3 gün önce negatif çıktı. Bir kaç gün daha bekleyeyim dedim. Pazartesi 1 hafta gecikmiş olacak eğer adetim gelmezse. Kan vermeye gideceğim o zaman. Kayınbabam labaratuvar teknisyeni. 2 3 günlük adet gecikmesinde gebelik varsa bile idrarda çıkmaz kan testi yaptır için rahat olsun dedi. Hala da gelen giden yok. Lekelenme bile yok.Bakalım hayırlısı

Kızlar 2. femara sürecindeyim. 6 gün femara kullandım bitirdim yumurtalarımın büyümesini bekliyorum çatlatma için. benzer süreçte olan var mı şu an beraber takip edelim :)
Ben varım bende femara kullandım bu akşam bitti bakalım ama bende pcos var adetim de düzensiz inşallah tutar bu ay

Rabbım sağlıkla tekrar nasip etsin inşallah. Bi yerde bi sey okumuştum dusuk yapılan çocuklarla vedalaşmak gerekiyormuş. Aradaki duygusal bağ kesilmedigi için tekrar hamile kalmak zorlanıyorum. Ben de 9 ay önce düşük yaptım 2. Gebeliğim oğlum 7 yaşında evlendiğimiz 1. Ay korunduk 2. Ayda tuttu hemen sonra 6 yaşına kadar korunduk 2023 un ağustos ta eşimle 3 ay görev ayrılığından sonra hemen tutmuştu. 2 aydır deniyoruz tutmadı bilmiyorum bu ayda tutar mı ama vedalasacagim meleğimle. Sonrası da nasip bi şeyin üzerine çok düşünce de olmuyor

Sadece düşükte mi oluyor bu kimyasal içinde geçerli mi ? Ve nasıl vedalaşmak gerekiyor. Ben korunmayı bıraktığımın 2. Ayında kimyasal yaşadım. Sonra bidaha görmedim.

Eklentiler

• Screenshot_20240728-015705_Instagram.jpg
    118,8 KB · Görüntüleme: 60
Sadece düşükte mi oluyor bu kimyasal içinde geçerli mi ? Ve nasıl vedalaşmak gerekiyor. Ben korunmayı bıraktığımın 2. Ayında kimyasal yaşadım. Sonra bidaha görmedim.
Düşükte oluyor sanırım canım. 10 haftalık Düşük yaptım ben 6 haftada kalmış kalbi durmuş. Ben hala aklıma geldikçe üzülüyorum kadına sorunca verdigi cevap karşısında da kalbim acıdı anladım ki içimde bitmemiş

Anladım kuzum biter mi içinde insanın kolay kolay rahme düştüğü an ana oluyoruz biz dünyaya gelemeseler de Rabbım tekrarını yaşatmasın inşallah. Bende bir iki saat önce numeroloji alanıyla ilgili bi yazı okudum. İsminde ve soyisminde bazı harfler yoksa üreme sistemleriyle ilgili sorun yaşayabilir, tedavisiz cocuk sahibi olması zorlaşabilir yazıyodu harfleri şuan hatırlamıyorum ama o harflerin eksikliği bazı çakraların kapalı olmasına sebep oluyormuş o da yukarıda bahsettiğim durumlara sebebiyet verebiliyormuş. Bilmiyorum ne kadar doğru yanlış ama. İlk çocuğum korunduğum halde oldu. Şimdi 4 yaşına girmek üzere, ama ben yeniden hamile kalamadım. 11 aylıktı korunmayı bıraktığınızda ikinci bebek için ama olmayınca kendimce sorunlar çözümler arıyorum. Allahım günah yazmasın nasip etmiyorsa en doğrusunu O bilir diyorum ama insan üzülüyor işte istemsizce

Galiba benim asıl nedenim bu kaybettiğim bebeklerimi kalbimden aklımdan çıkaramamak. Herkes diyordu aklımdan çıkarmaya çalış diye ama nasıl yaparım ben onlara dokundum sütümü verdim bir kerede olsa öptüm. Gözümün önünden gitmiyorlar. Hep aklımdalar

Kuzum evet acın çok büyük. Melekleri gördün dokundun. Nasıl unutabilir ki insan? Ama maalesef bazı şeyleri biraz daha rahatlattığımızda isteğimize kavuşuruz. Hani şey olur ya bir şey istersin istersin olmaz,tamam ya artık olacağı yok dediğinde gelir öyle. Meleklerini unutma,ama kafanı biraz rahatlat. Benim arkadaşımda doğumdan 3 gün sonra evladını kaybetti. Toparlanamadı,acısını yaşarken çocuk istemedi. Doktorlar dahil herkes bir tane daha yap dediler. O acısını yaşamak istedi ve şimdi bir oğlu var. Toparlandı şükür.

Çok haklısın kuzum elimde değil maalesef bir çocuk gördüm mü hemen kendiminki aklıma geliyor. Bide kaç zamandır olmayınca dahada çok üzülüyorum. Kafamdaki düşünceleri atmaya çalıştıkça daha da içine sürükleniyorum sanki. Bu aralar baya gerginim hiç mutlu değilim bunu da eşimle olan iletişimime yansıtıyorum tabi kötü etkiliyor. Yapamıyorum artık gerçekten bittiğimi hissediyorum. Etrafa gülücükler saçıyorum ama içimi bir görseler kapkara. Bu düşüncelerle gebe kalamayacağımın farkındayım ama söküp atamıyorum içimden. Yalnış yaptığımı da biliyorum düşüncelerimi yönetemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…