Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Reglken kalınlaşır
Hayır canım reglken rahim duvarın dökülüyor zaten o yüzden inceliyor. Hatta doktorlar rahim içini net görebilmek için adetin 3. 4. Gün çağırıyorlar. Yumurtlama sonrası özellikle çok kalınlaşıyor olası bir gebeliğe yer hazırlamak için.
Merhaba aday anneler geç döllenme nedir biri açıklayabilir mi acaba?
Geç döllenme de eğer geç yumurtladıysan oluyor. Bebek biraz geriden geliyor sonra haftasını yakalıyor.

Yani 28-30 ama mesela ilk defa geçen ay yani 10 Temmuz'da olan 5 gün erken olmuştu
Hep 28-30 günde olsa 13.gün filan başla derdim ovulasyon testine ama geçen ay gibi erken olma ihtimaline karşı 9-10.gün filan başlamak lazım sanırım. Yumurtlama belirtisi yaşıyorsan teste gerek olmuyor aslında. Yumurta beyazı akıntı ve kasık ağrısı gibi.

Reglime 5 gün var bu sabah 7.30 gibi kalktım test yaptım sonra bakarım diye uyumaya gittim 10.30 gibi kalktım baktım silik çizgi gördüm gün içinde tekrarladım ama o kadar silik göremedim gölge gibi varla yok arasındaydı yazmıycaktım ama içim içimi yedi sizce ihtimal olabilir mi daha önce laboquıck kullanan varsa yorum yapabilir mi ilk kez kullandım

Eklentiler

• IMG_3857.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_3865.jpeg
    172,5 KB · Görüntüleme: 60
Sonradan çıkan çizgiler malesef yanıltıyor ben de çok yaşadım bunu

Laboquick kızımda 5 gün kala pozitifi göstermişti silik tabii. Olabilir yani neden olmasın:) Bence güvenilir bir marka kuruma çizgisi çıkardığını pek görmedim. Ama siz yine de yarın sabah ilk idrarla bir daha yapın hemen çıkıyor mu bakmak lazım. Bende idrarı damlatır damlatmaz ilerlerken çıkmıştı çizgi.

Yani mesela benim eşimle 19 unda ilişkim oldu ve ben yumurtlama takip etmedim bu geç döllenmeye giriyor mu yani o zamanlar yumurtladığımı düşünüyorum daha ilerisinde de oldu ama o tarihlerde yumurtladım gibi hissettim bat 29 Temmuz

Regli belirtim özelikle tüpüm alındıktan sonra hiç olmuyor. Akıntı fln zaten olmazdı ayrıca sağ tüpüm dış gebelik dolayısıyla alınmadan önce, regli olduğum zamanlar feci ağrı ve sancılarım oluyordu acillik olup iğne oluyordum; fakat ameliyattan sonra en ufak bir belirtim olmuyor, regli zamanımda bile olmuyor...

Sanırım yumurtlama zamanım geçti değil mi?
Ben ilk kez ovulasyon testi deniyorum o yüzden çok hakim değilim

sabah tekrar deniycem bakalım bu kez uyumuycam inşallah kaçırmam çizgiyi
İlişkiden 8 gün geçti o yüzden tereddüt ediyorum umarım üzülmem bir kez bebetime da böyle yaşamıştım üzülmüştüm ama laboquıcki bu sitede gördüm öyle sipariş verdim o yüzden şaşırdım biraz

Belki geç dollenmedir olur mu olur
Ovulasyon testiyle değil de vücut ısısıyla takip ettim yumurtlamayı. 12 temmuz ovulasyon olarak gözüktü. Mevsimsel olarak gecikme yaşıyoruz topluca galiba. Yine de yarin sabah ilk idrarla tekrar yapacağım bakalim sonuc ne olacak

Normalden 4 gün geç yumurtlamış oluyorsun bu durumda geç döllenme denebilir ama çok büyük bir fark olmaz sanırım 4 günle. Bu arada bat gününde 4 gün ileri atacak 2 Ağustos oluyor 19’una göre hesaplarsak.

Eki Görüntüle 3458015
Yani umudunu kırmak istemem tabi ki canım ama benim testim de böyle olmuştu ben hamileyim sandım sonra yaptıklarım sıfır çizgi tabi farklı marka
Umarım bu ay böyle olmaz ya inşallah gebelik olur insan çok üzülüyor eşime bile bişey diyemedim o yüzden bura da sormak istedim yarın sabah deniycem bakalım 4 gün kalmış olcak ilk 5 dk ya bakıcam umarım olumlu olur

Evet geçmiş gibi görünüyor bu tarihlere göre. Ama gün aşırı değerlendirdiyseniz kaçırmamışsınızdır. İnşallah güzel haberi alırsın bu ay

Anladım teşekkür ederim

Nasip kısmet bu çocuk işi gerçekten insan bir şey yapamıyor elimizden gelen dua etmek kendimize dikkat etmek, inşallah hamişizdir diyelim ne diyelim

Nasip kısmet bu çocuk işi gerçekten insan bir şey yapamıyor elimizden gelen dua etmek kendimize dikkat etmek, inşallah hamişizdir diyelim ne diyelim
İnşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın içimizdeki umutlar hep güzel kalsın kimse üzülmesin artık anneler grubuna geçmek nasip olsun hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…