Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ah ah aynıyız... Benim de sadece 7 ayda karakterim değişti. Çoğumuzun zaten sorunu stres değil mi? Ondan zaten hiç düşünmeyenlerin sürpriz gebelikleri olmuyor mu?

Sanki bu sabahki biraz daha belirgin gibi geldi bana ne dersiniz?

Zaten bu aralar hamile kaldım kaldım, yoksa önümüzdeki ay tüp bebeğe yeniden başlayacağım

Eklentiler

• 1000084122.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 84
  • 1000084116.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 59
  • 1000084117.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 50
  • 1000084118.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 42
  • 1000084119.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 40
  • 1000084120.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 42
  • 1000084121.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 43
  • 1000084123.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 48
Sanki bu sabahki biraz daha belirgin gibi geldi bana ne dersiniz?

Zaten bu aralar hamile kaldım kaldım, yoksa önümüzdeki ay tüp bebeğe yeniden
Evet bu sabahki silik git gide belirginleşmiş 2-3 günü vardır diye düşünüyorum öyle düşünmeyin inşallah bu ay olur diyelim :)

Bu da aklıma geliyor da vedalaşmak diye yazınca bile gözyaşlarımı tutamıyorum

Selam canım, hikayen nasıl çok fazla detaya inemedim. Ama ne olursa olsun aklından çıkarman lazım çok farkındayım aklından çıkar düşünme diyince asla olmuyor. Seni inan ki çok iyi anlıyorum.
Ben de geçen senenin dününde canlı bir erken doğum yaptım. Doğal yollarla üstelik hiç de çaba sarf etmeden olmuştu. Ancak haftadan dolayı yaşamadı tabi üstelik kucağıma bile alamadım, 20-30 dakika yaşamış ve kaybetmişiz. Tabiki çok ağladım çok üzüldüm, üzüldük. Odaya çıkınca yanımda benimle aynı haftalarda doğum yapıp 9. Kez tüp bebek yapan bir abla vardı, aynı anda odaya girdik doğumhaneden çıkınca. Öbürleri hiç tutmamış ablanın, bu tutmuş ve erken doğumla kaybetmiş... Elimde avucumda bir şey kalmadı birikimi, arabayı oturduğumuz evi sattık kirada oturuyoruz, bu son şansımdı artık daha da deneyemem dedi. Ben beterin beteri varmış dedim içimden ve sustum o an kendi acımı o ablaya ayıp olacak diye yaşayamadım, sonra ağır bir lohusalık süreci geçirdim. Bak beterin beteri vardır bunu hep söylerim. Ardından tüp bebek yapmam gerektiği söylendi, denedik, dış gebelik geçirdim, iç kanama ile hastaneye gittim, canımdan oluyordum... Geçen gün doktora gittik, doktor dedi ki çok şey yaşamışsın ama iyi görünüyorsun, gözükmek ve olmak zorundayım dedim. Geçmişle barışmadan şuan için yol belirleyemem önüme de bakamam. O tarafa sağlanıp kalırsan hem düşünce hem davranış anlamında sana yeni gün doğmaz. Bak çat çat söylüyorum sana ve bilerek yapıyorum bunu. Gerekirse 2-3 ay dinlen gebelik, bebek anlamında hiçbir şey için uğraşma gez dolaş, ye iç, korunmasız ilişkiye girmenin keyfine var, zorunluluktan günün geçecek diye değil de zevkle yap, bi hobi edin ne bileyim kafanı dağıtacak ne varsa artık ama aklından çıkar gerekirse profesyonel destek al, bizler ben hallederim kendim diyoruz kadınız ya güçlüyüz sanıyoruz kendimizi ama öyle değil maalesef, herkesin kırıldığı bi nokta var... Geçmişini kapattığını hissettiğinde yeniden daha güçlü başla ve hep iyi düşün... Kelimelerin cümlelerin öyle olsun hep olumluyu çağır kendine... Seneye bi tatil, gezme vs birşey mi planlıyorsunuz neyse bu sene olmadı seneye bebekle olur de mesela... Ama önce eskiyi, geçmişi kapat, kapatmaya, çalış...
Kucağına almak, dokunmak evet bambaşka bir duygudur ama geçmişi de geçmişte bırakmak zorundasın be canım...

Ahhh yavrum benim yüreğimi dağladın tee kaç km öteden yapma böyle Rabbım onları cennetine aldı orada annelerini bekliyorlar. Denemeye çalış vedalaşmak için annem orada üzülüyor diye onları da orada üzmeyin olursun hem

Nasıl yani ama çift çizgi değil ki
Yani kontrol çizgisi zaten çıkıyor ama ikinci çizgi olan test çizgisi sadece bu sabah hafif silik çıktı
Yumurtlama döneminde olmam için çift olması gerekmiyor mu?
Çok pardon ben gebelik testi sandım evet kontrol çizgisiyle aynı olmak zorunda

Nasıl yani ama çift çizgi değil ki
Yani kontrol çizgisi zaten çıkıyor ama ikinci çizgi olan test çizgisi sadece bu sabah hafif silik çıktı
Yumurtlama döneminde olmam için çift olması gerekmiyor mu?
Benimki böyleydi ovulasyon testim ama malesef bu ay hamile değilim regl günüm yarın test yaptım ama negatif

Eklentiler

• 1000101948.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar kan ve idrar testlerim negatif adet günüm yarın ama kaç gündür karın ve kasık ağrısı yasiyodum alt katında şişlik çok fazlaydi dedim regl olacam ama bu sabahtan beri bütün belirtiler yok oldu saçma sapan şeyler yaşıyorum bu ay

Biraz da stresten belirtiler bence, kafa hep orada olunca bünye de müthiş etkileniyor

Ah ah aynıyız... Benim de sadece 7 ayda karakterim değişti. Çoğumuzun zaten sorunu stres değil mi? Ondan zaten hiç düşünmeyenlerin sürpriz gebelikleri olmuyor mu?
Aynen öyle çok haklısın canım. 7 ayda böyle olduysan 5 seneye yaklaşan ben ne eyleyeyim

Bende kendimi böyle teselli ediyorum ama olmuyor maalesef
Candyy boşver takmak yok bu ay yakmayalim kafaya artık bosverelim unutalım birde böyle deneyelim taktım kocamı koluma unutmak yoluna ben 38 kocam 41 yaşında Allah nasip ederse bize olacak olmuyosa yapacak bişey yok seviyorum hepinizi

Eklentiler

• 1000104176.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…