Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hamilelik hiç hissedemiyorum yok yani hiç belirti yok daha önce vardı belirdi o yüzden testim boşuna gitmesin diyorum
Gebelik belirtisi diye bişey yok ki nfmcmc her an aha regl oldum diye vc ye gidiyorsun tadaaa beyaz akıntı

Canım soldaki çizginin diğeriyle aynı koyulukta veya daha koyu olması gerekiyor yumurtlamada pik diyebilmemiz için. Çatlağında ise sağdaki çizgi yine aynı koyulukta kalıyor ama soldaki çizgi silikleşiyor.

Canım soldaki çizginin diğeriyle aynı koyulukta veya daha koyu olması gerekiyor yumurtlamada pik diyebilmemiz için. Çatlağında ise sağdaki çizgi yine aynı koyulukta kalıyor ama soldaki çizgi silikleşiyor.
Anladım canım teşekkür ederim inşallah kaçırmamışımdır takip edeyim

Soğan kürünü nasıl yaptınız acaba adetin son günü mü başladınız açıklayabilir misiniz rica etsem. Tebrik ederim bu arada Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Bence hal iki hakkın var. O dediğini siz değerlendiremediniz ki
Değerlendirmedik de iğne de klomen de hormon ilacı ya sağolsun tüylerim iki kullanımda şaha kalktı. Pazartesi randevu bulabilirsem gidiyim. 4. Günüm olmuş olucak. Bugün ikinci gün sayılır öyle az geliyo ki ikinci pedi doldurmadı

Anladım canım sen bir git bakalım doktorun ne diyecek

Kızlar kürtajdan sonra döngüler , 24, 32 ,30 ,29, 26 gün olarak sürüyor sırayla bat sat ovülasyon aşırı karışığım

Kızlar 2. femara sürecindeyim. 6 gün femara kullandım bitirdim yumurtalarımın büyümesini bekliyorum çatlatma için. benzer süreçte olan var mı şu an beraber takip edelim :)

Benim bildiğim süt-maydanoz buharı var onu ilk kez duyuyorum. Kuzum zaten reglken rahim duvarın ince olur yumurtlamadan sonra kalınlaşıyor
Reglken kalınlaşır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…