Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba, mart ayında kimyasal geçirdim pcosum var bu ay ilk defa ovulasyon testi denedim sizce çatlama olmuş mu? İlişki olması gerek mi bugün de? Teşekkür ediyorum Eki Görüntüle 3457103
Çatlamış bugünü de değerlendirirseniz iyi olur. İnşallah hayırlısıyla bebek haberini alırsınız

Yarın doktora gideceğim bunuda bir sorayım teşekkür ederim . Bir gebenin günlüğü gynoseed jel var almayı düşünüyorum ama şuan kullanan kimse bulamadım
Jelini de kullandım bir gebenin günlüğundeki ovalasyon testlerini de kullandım ikiside hiç bir işe yaramıyor eve firmayı kötülemek istemem ama ilgililer vs ama testleri asla pozitif olmuyor ayrı üç ovalasyon testi ile denedim onlar pozitif oldu ama bu bir gebenin günlüğü asla olmadı elimde bir kutusu duruyor hatta kullanmadım hiç

Bu sabah iç camasırımda kahverengi lekeler gördüm yerleşme kanaması gibi ara ara geliyor regl ma 10 gün var daha kızlar

Bende jeli kuruluk için alacaktım vazgeçtim daha çok kuruma yapıyormuş sanırım okuduğum kadarıyla evet innovita laboquick gibi hiçbirisi yapmıyor kaç marka kullandım en iyisi onlar bence

Kızlar yumurtlamadan 6 gün geçti tahminimce öyle hiç kendimde belirti aramam sadece geçen ay bir akıntı olmuştu sıradışı acabami demiştim. Bu ayda prolaktin falan tavan yaptı zaten hiç ümidim yok ama değerlendirdik. Sabahtan beri sol tarafım ağrıyor karnım ve kasıklarıma doğru acaba yumurtlamamı dedim ama ovulasyon testinde t çok silik çıktı yaşayan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…