Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Kızlar magnezyum kullanan var mı aranızda? Ben birkaç gündür kullanıyorum ve sürekli idrara çıkıyorum el ayak şişliklerim hep indi. Onun bi etkisi midir?
Kesinlikle magnezyum çok iyi geliyo bana da. Bir de 2-2 buçuk litre su içtiğimde şişliklerimin gittiğini farkettim. Ee tabi doğal olarak tuvaletten çıkamıyosun bu kadar su içmeye :))

Al benden de o kadar

aynı durumdayız yemek bile yapmak istemiyorum bütün gün gece klima altında yatmak istiyorum eşim bari çık marketten bir süt al hava al diyor birtek sabahları 10 dk kadar yürüyüs yapıyorum sanırım sıcaklardan ve artık ağırlaşıyorz ondan kaynaklanıyor bugun hastane çantamı hazır edeceğim minik kese yada buzdolabı poşetine koyup üzerlerine etiketl yazacağım karmançorman olmasın çanta, o telaşla hersey rahatlıkla bulunsun yatarken bunları tasarlıyorum

benim daktır magnezyumun m sini bile söylemedi bugune kadar neden acaba ve biraz biraz şişiyor ayaklarım

Benim de son kasılma olayından sonra verdi daha erken verilen bir takviyeymiş oysa ki. Şimdi şişliklerim indikçe mutlu oluyorum

Kızlar aklıma takılıyor bizim miniklerde sıcakta doğacak. Aldığımız kıyafetler kalın gelmeyecek mi? Dün benim doktoruma doğum yapan hastası kontrole gelmiş. Bebiş kısa kollu ve şortluydu. Öylede giydiremeyiz herhalde. Jakarlı denilen deliklilerden alt almıştım daha önce. Üstte almalı bari ince ve delikli en azından

Havalar çok sıcak ben de öyleyim, herkes sıcaklarda hamileliğin çok zor olduğunu söylüyor. Geceleri bile zor uyuyorum, ne tarafıma dönsem uyuşuyor. Hiç eğilemiyorum hemen midem ekşiyor. Hormonlar iyice azdı sürekli sıkılıyorum daralıyorum

Ben de eğilemiyorum (( ayakkabımı bile çoğu zaman eşim bağlıyor artık ; ben eşyamı bile kimseye taşıtmazdım... bu “muhtaçlık” hissi de biraz yoruyor.... bir de alıngan oldum iyice ...
beni de kışın uyardıkları zaman amaaaan ne olacak diyordum da öyle atıp tutmamak lazımmış

Ya Seni uyaran olduysa çok şanslıymışsın ben de çocuğu olan herkese kızıp duruyorum hiç beni uyarmadılar, hamileliğin son zamanları Yazın ortasına geliyor Çok zorlanırsın vb, diye

Ben de giydirmeyi hiç düşünememişim ilk kıyafetlerini alırken gerçi yenidoğanı kendinizden bir kat fazla giydirin diyorlar ama her yerde yaz bebeleri cıbıl cıbıl

Ya Seni uyaran olduysa çok şanslıymışsın ben de çocuğu olan herkese kızıp duruyorum hiç beni uyarmadılar, hamileliğin son zamanları Yazın ortasına geliyor Çok zorlanırsın vb, diye
Bana da çok söylemişlerdi, yazın hamilelik çok zordur diye ama benim o zamanlar tek düşündüğüm bir an önce tutmasıydı, hiçbir zorluk ya da hesaplama umrumda değildi çok şükür tuttu bugünleri gördük. Klima ile aşk yaşıyorum Allahtan burçlar güzel tuttu Başak olacak büyük ihtimalle benimki ağustos sonu olduğu için

Ya bilmiyorum ki ben koç hastasıyım babam da eşim de koç , cok isterdim koç olmasını .... erkek başak nasıl olur ki ? Tek kriterim : aileye bağlılık

Benim günüm belli gibi - yani şimdilik 29 Ağustos bir sıkıntı olmazsa ... su akşam kasılmalarımın birinin sonunda ben geliyorum anne demezse

Ay ben bir şey anlatayım da gülün
23 Aralıkta Transfer oldum ve doğum günüm 15 Ocaktı, 35 yaşımı doldurmama 22 gün falan var. Ben o 22 günü bile bekleyemedim ve 1 embriyo transfer ettik. (Vardır bunda da bir hayır diye düşündüm) geriye bir tane daha embriyom kalmıştı onu da dondurduk. Nasip böyleymiş çok şükür bin şükür tuttu ya kızlar bugünleri gördük ben bunları yazarken oğlum kıpır kıpır dürtüyor beni maşallah

Benimde 27 Ağustos- 3 Eylül arası seçicem sanırım. İnşallah o günlere kadar sabrederse bıcırık
Başak iyidir ya, titiz düzenli programlı olur. Bak aileye bağlılık dedin, kalbimin orta yerinden vurdun, gayet güzelmiş harika bi özellik ben bir de kararsız oluyorlar diye duymuştum. Bir bakayım başak erkek çocukları nasıl oluyormuş hiç araştırmadığımı farkettim şu an

Ben bugün acildeydim aşırı bulantı ve baş dönmesi yaşıyorum bayılmak üzereydim, serumla düzeldim. Çok zorlanıyorum artık.
Benim doktorumda magnezyumdan hiç bahsetmiyor bir tek re genesis vitamin kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…