Tüp Bebek Sürecim Amh 0.01 Erken Menapoz

Allah hepimizin yardımcısı olsun. Burada yalnız olmadığımı gördüm bir nebze de olsa kendimi iyi hissettim. En azından beni anlayan birileri var ☺️ Bu ay tekrar yumurta gelişmesi için tedaviye başlıyorum bu sefer beslenme düzenimi de değiştireceğim, bakalım ne kadar sürede yumurtam gelişecek ?

Bu sürece başladıktan sonra bu platform yakın arkadaşım gibi oldu. Gerçekten de aynı süreçlerden geçen birilerinin olduğunu görmek kişiye yalnız olmadığı hissi veriyor. Bende çikolata kisti sebepli amh düşüklüğü var. Bekarken de evlendiğimde bu durumun sorun oluşturacağını biliyordum ancak tüp bebek sürecine girecek kadar olacağı aklıma gelmemişti. Özel hastanede iki defa yumurta toplama işlemi yapıldı bir tane 5. gün kaliteli embriyo elde edildi ancak o da maalesef yükleme sonrası tutmadı. Üç gün önce yaptığım kan testinde negatif sonucu gördüm. Şu an taşınma sürecindeyiz iki ay ara verip sürece tekrar devlet hastanesinde devam etmek zorundayım. Hem maddi hem manevi yoran bir süreç umarım hepimiz en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz. Beslenme düzenimi değiştireceğim demişsiniz. Nasıl bir değişiklik düşünüyorsunuz? Ben de deneyebilirim.

Evet maddi olarak çok yoruyor maalesef 😏 Ben de protein ağırlıklı beslenmeye geçeceğim. Karbonhidrat tüp bebek için en büyük engellerden birisi

Bu sürece başladıktan sonra bu platform yakın arkadaşım gibi oldu. Gerçekten de aynı süreçlerden geçen birilerinin olduğunu görmek kişiye yalnız olmadığı hissi veriyor. Bende çikolata kisti sebepli amh düşüklüğü var. Bekarken de evlendiğimde bu durumun sorun oluşturacağını biliyordum ancak tüp bebek sürecine girecek kadar olacağı aklıma gelmemişti. Özel hastanede iki defa yumurta toplama işlemi yapıldı bir tane 5. gün kaliteli embriyo elde edildi ancak o da maalesef yükleme sonrası tutmadı. Üç gün önce yaptığım kan testinde negatif sonucu gördüm. Şu an taşınma sürecindeyiz iki ay ara verip sürece tekrar devlet hastanesinde devam etmek zorundayım. Hem maddi hem manevi yoran bir süreç umarım hepimiz en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz. Beslenme düzenimi değiştireceğim demişsiniz. Nasıl bir değişiklik düşünüyorsunuz? Ben de deneyebilirim.
İnsan bazen beşinci gün embriyo hem de kaliteli neden tutmuyor diye sorguluyor . Çok üzgünüm adınıza ben de bu platformda kendi derdimi paylaşarak azaltmanın huzurunu yaşıyorum . Tüp bebek merkezlerine o kadar para verip negatif çıkması çok üzücü çok dua edelim elimizden geleni yapalım dilerim hiç muhtaç olmadan Rabbim size hepimize kendi katından verir

Merhabalar, 50.000₺ tüp bebek için verdik yaklaşık 20-25.000₺ iğne ilaç embriyo dondurma , çözdürme işlemine gitti. Herşey allahtan adet gördükten sonra tekrar başlayacağım yumurta bulma işlemine
Çok ucuza gelmiş ben dünyanın parasını verdim bence iyi bir merkez veya doktor araştırın benim ahm 0,20 ler de idi doktorum yumurta toplamadan önce 10 tane vitamin takviyesi bir tane de glutatyon igne verdi (haftada bir igne yaptırıyorum 2 ay boyunca ) sadece bu vitaminler bile ogünün parası ile 10 bini bulmuştu gene de orta kaliteli embriyolar elde edildi transfer öncesi de saizen diye rahimi büyüten büyüme hormonu iğnesi yapıldı direk pozıtıf sonuç aldım

Canım iyi olduğunu duydum arkadaşımdan birazcık büyük kapsül ama krilom da var marka onlar hem küçük hemde etkili bende almıştım güzel bence krilom da
Şuan iki farklı marka aldım ikisini kullanıyorum ama tam adı nedir acaba aynı markanın okadar çok çeşidi varki tam ismini yazarmısınız acaba

Merhabalar, 50.000₺ tüp bebek için verdik yaklaşık 20-25.000₺ iğne ilaç embriyo dondurma , çözdürme işlemine gitti. Herşey allahtan adet gördükten sonra tekrar başlayacağım yumurta bulma işlemine
Hangi hastane acaba bugün sordum 81 bin TL söylediler

Merhabalar , bugün anca test verebildim ama negatif çıktı :KK43: Ama ilk denememdi , tecrübe oldu denemeye devam edeceğim. Allah bu yolda olan herkese yardım etsin inşallah 🙏 Desteğiniz ve dualarınız için çok teşekkür ediyorum:) 2. İçin tekrar yumurta oluşmasını bekleyeceğim. Bakalım artık her şey Allahtan 🌺
Nolur üzülmeyin ben 27 yaşındayım amh düşük ilk denememde transfer bile etmediler bu ay tekrar denedim ama yumurtam gelişmedi istediği gibi iptal etti doktorum, sonraki aylar için çok ümitli yaşımın genç olması avantajmış
ama olsun neticede sağlıklıyız yumurtamızda var Allah çok büyük yeterki bize de o mucizeyi nasip etsin 😇

Nolur üzülmeyin ben 27 yaşındayım amh düşük ilk denememde transfer bile etmediler bu ay tekrar denedim ama yumurtam gelişmedi istediği gibi iptal etti doktorum, sonraki aylar için çok ümitli yaşımın genç olması avantajmış
ama olsun neticede sağlıklıyız yumurtamızda var Allah çok büyük yeterki bize de o mucizeyi nasip etsin 😇
Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum☺️ üzülmüyorum ve gayet rahatım bu süreç ancak bu şekilde yürütülebilir zaten. Dünyaya benim bedenimden gelecek bir melek varsa zaten eninde sonunda olacak. Umarım sizin de gönlünüze göre olur🫶 Dualarım tüm isteyenler için❤️

Hangi şehir ve hastaneye gittiniz ?

Merhaba amh niz kaç acaba bir de fsh niz?
Bende 32 yaşındayım benimde amh 003 bu ay tek yumurta vardı arkadan 1 tane daha göründü toplam 2 oldu ama ikiside gelişmedi ignelerle tedavim iptal oldu.

Merhaba amh niz kaç acaba bir de fsh niz?
Bende 32 yaşındayım benimde amh 003 bu ay tek yumurta vardı arkadan 1 tane daha göründü toplam 2 oldu ama ikiside gelişmedi ignelerle tedavim iptal oldu.
Merhaba benim amh 0,2 fsh normaldi geçen ay benimde yumurta gelişmedi yarıda bıraktılar ama bu ay 6 yumurta topladı her ay farklı oluyor benim doktorum felixon diye bir takviye ve balık yağı verdi balık yağı çok önemli dedi birde bu ay diyet yaptım inanın 5 kilo bile fark ediyor Allah büyük her ay yumurta farklı oluyor hiç üzülmeyin elbet olacak inşallah🥰

X