Eğlencesine Cinsiyet Tahmini (sallamak serbest) 😂

Kızlar, canım sıkıldıkça konu açıyorum artık farkettiyseniz. Ama bu lanet dünyada su an tek cevrem sizsiniz 😂😂
Bebişim 8 haftalık biliyorum daha cinsiyet falan için çoooookk erken. Sırf eğlencesine açtım konuyu. Burda bayaa proflar gördüm çünkü bu konuda 😂 Keseden vs cinsiyet tahmini yapanları.
Ben bebiş kesenin sağındaysa kız, solundaysa erkek diye görmüştüm bir yerde ama benimki altta duruyor 😂

Esim 4 erkek kardes, 2 eltim de full erkek doğurdu. Bu yüzden esimin ailesi erkek olacak diye inanıyor 😂 Ben de erkek çocuklarını genel olarak daha cok seviyorum ama tabii ki kendi cocugumda böyle bir ayrım yapmam 😂😂 Demek istediğim etrafımdaki erkek çocuklarla daha iyi anlaşıyorum. O yüzden hep oğlum olsun istemistim.

Esimse kız olsun istiyor 😂 Ama ikimiz de ilk hamileliği öğrendiğimizde erkek hissettik 😂 esim bebekten bahsederken sürekli paşam falan diyor farketmeden 😂 siz ne hissediyonuz? 🙄 fasulye kadar bi sey biliyorum zor bir sey söylemek ama keseden vs belki anlaşılır 🙄😂
Artık bellı olmustur da

Ne cınsıyetı?
Bence kız

Maşallah Sağ salim alın kucağınıza. Benimde çok ağrım var şuan kasiklarimda açık renkli kan damla geliyo. Adetime 2 gun var yerleşme kanaması ola bilir mi. Belirtiler oldu kaç gün öncesinde. Bulantı, kasik ağrısı. Aşerme. İdrara çıkma. Mesanede sertlik. Kizlar öncesinde düşük yaptım 2 kez o yüzden korkuyorum düşük mu diye sizce yerlesme kanaması ola bilir mi. Adet ola bilir mi yoksa. 1 hafta kasiklarimda ağrı oldu. Normalde böyle olmazdı. Adet günü olurdu ağrım. Sizce HAMİLELİK yerleşmesimi kızlar.

Maşallah Sağ salim alın kucağınıza. Benimde çok ağrım var şuan kasiklarimda açık renkli kan damla geliyo. Adetime 2 gun var yerleşme kanaması ola bilir mi. Belirtiler oldu kaç gün öncesinde. Bulantı, kasik ağrısı. Aşerme. İdrara çıkma. Mesanede sertlik. Kizlar öncesinde düşük yaptım 2 kez o yüzden korkuyorum düşük mu diye sizce yerlesme kanaması ola bilir mi. Adet ola bilir mi yoksa. 1 hafta kasiklarimda ağrı oldu. Normalde böyle olmazdı. Adet günü olurdu ağrım. Sizce HAMİLELİK yerleşmesimi kızlar.
yerleşme de olabilir ama bence doktora görünün bi

Sizde nasıl olmuştu yerlesme canım. Doktora gitmek istiyorum
bende yerleşme kanaması hüç olmadı ama 6+2de kahverengi lekelenmem olmustu. doktorum pembe veya kırmızıya dönerse acilen hastaneye gitmemi söylemisti. acile gidin en kötü ebe muayene eder ve gerekli kan testlerinizi yaparlar. 8.haftada da sancım olunca bana düsük önleyici başladı doktorum. 17.haftaya kadar kullandım

X