Adet kanı demiş

Adam da yememiş zaten ki Konu sahibi adama yükleyeceğine gözünün önündeki uyanığı görse keşke, çok fazla para kaptırmasa bari.
Katip kekliyor ya ilki falan değildi. Çocuğa yutturamamış sadece, adetinin son gününe denk getirmemişse bir şey bilmiyorum.

Maşallah çarşaf bekleyen ailesi olan herkes sevişiyor. Vah anam vah ayrıca çarşaf mı kaldı komik misiniz ya güldürmeyin

Hem zar kafalı erkeklere böylesi nefret kusup hem de onlar tarafından kabul görmek için bıçak altına yatmak , yatmayı desteklemek. Çok çaresizce.

Bu kadar yazıp bomboş konuşmak

Saatlerce mi uğraştınız Bu yaz evleniyorum ve daha önce bir birliktelik yaşamadık. Bu yorum beni derinden etkiledi

Evet haklısınız sevgili P possibleornot en büyük suç ailenin. Umarım bu zincir bir yerde kırılır. Gencecik insanlar böyle bir sebepten kendilerini yiyip bitirmezler.

Yurdum kadınına çok üzülüyorum valla çoğu zaten kendi istediği için değil sevgilisi ısrarıyla cinsellik yaşıyor bu da yetmiyormuş gibi evlendiği kişiyle hiç sevişmeyip diktirme ameliyatı oluyor. Evet cinsellik normaldir sorun yaşadığının arkasında durmayan kadinda. Aynen canım çok modern en marjinal sizsiniz

Adam gibi bı adam seçerek baslayabilir mesela evliliğine, hayatına. Onu zarla, önceden sevismis olmayla degerlendirmeyecek bı adamla mesela. Çok var onlardan.

Yok yav yine de tuhaf geliyor, saçma. Evlatlıktan reddetme olayı damat tarafının iki lafına bağlıysa kızın bakire olmadığını simdi bilseler ne değişir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…