Adet kanı demiş

B
Tabi ki arkadaşıma her türlü yardım ederim, bu ülkenin erkekleri bunu fazlasıyla hak ediyor. Kendileri her haltı yiyip bakire kız ararlar
Böyle bir düşünceniz varsa günah boyutunu da bitarafa bırakacaksınız ama siz kendi soylediklerinizle celisiyorsunuz

senin iş sektöründe yoktur ona şüphe yok ama anadolu da gayet var bazı ailelerde
Ya kapıda çarşafla bekleyecek ya da arzusu dışında istemediği biriyle evlendirecek olan aile, o kızı üniversiteye falan da yollamaz, gözü açılmadan evlendirir, gelmeyin bu kumpaslara

ya kapatın şöyle konuları.
böyle tiplerin genelde çük karşısında ağzının suyu akıyor, yapıyor ediyor ondan sonra ağla ağla ben napayım... anası değilsin babası değilsin, sana mı kaldı? neden başını ağrıtasın ki? sonuçta bu bir tecavüz değil, öyle değil mi? balll gibi de biliyor neyi nasıl yapacağını. yaparken, zevk alırken aklı neredeydi pardon? bulmuş yakışıklı herifi, yapacağını yapmış ondan sonra da pişmanım bilmem ne. hiç karışma, bu da ona hayat dersi olsun. hayatta herkes yaptıklarının sorumluluğunu almak ve arkasında durmak zorunda. bu alt tarafı bi zar da olabilir, adam öldürmek de olabilir. "istedim ve yaptım" bu kadar basit. çocuk mu bu, aklı yok mu, bırak naparsa yapsın. ben genelde hemcinslerimi korur ve haklı bulurum ama bu tarz konularda asla acımıyorum sırf hemcinsim diye haklı bulacak değilim, sorumluluk alsın herkes.

25 yaşında arkadaşım..benden yardım istiyor hastaneye gidebilmek için ve maddi boyutu icin
25 yaşında genç bir kadın nasıl okul dışında evden çıkamaz nasıl aileler var nasıl anne babalar var ya reziller. Baskıladıklarını sandıkları kızları da okul diye çıkıp ev kiralayıp sonradan pişman olacağı işlere kalkışıyor işte. Kızda hiçbir suç yok tüm suç iğrenç ailesinde. Fanusta büyütülüp de beklendiği gibi(!) Ahlak abidesi olan bir kadın bile görmedim, kimse de ahlak abidesi olmak zorunda değil zaten.
(okul dışında evden cikamiyor) ben izin alırsam annesinden anca benle bı iki saat izin veriyor

Yok artık bunu da savundun ya sana artık şaşırmayacağım. En marjinal sensin bro

Daha iyi tanımlanamazdı.

Ya kapıda çarşafla bekleyecek ya da arzusu dışında istemediği biriyle evlendirecek olan aile, o kızı üniversiteye falan da yollamaz, gözü açılmadan evlendirir, gelmeyin bu kumpaslara
yooo gönderiyorlarrrr.çarşafı erkeğin ailesi talep ediyor.hatta benim yakın bir akrabamın başına geldi.kızın annesini arayıp gözün aydın dediler yahuu bakire çıktı kızın demek istiyorlar yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…