Eşimin arkadaşının sevgilisi

Böyle insanlarla görüşmemeniz lazım bence kız bariz sorunlu biri. Siz de hamile, evli, çocuklu bir kadınsınız hayatınızda yeteri kadar sorumluluk ve meşgale var zaten.

Eşimin arkadaşı bir ilişkiye başladı ve hemen böyle daha ilişkileirnin başlarında bizimle tanıştırmak istedi. Çok tatlı hanım bir kızdı. Sonra mesjalaşamaya görüşmeye başladık. Bu iksii o kadar çok kavga ediyolar ki. Artık böyle küsüyolar ayrılıyorlar ben barıştırıyorum vs vs. Kafama göre gidip barıştırmada yapmıyorum kız bildiğiniz bana yazıyor ben böyle olsun istemedim sen böyle de beni iyile anlat öv. Neyse eşimin ve bu çocugun ortak başka arkadaşları da var evliler. Bu kız ve çocuk onlarla da abizim gibi samimiyet kurmuşlar ama sonrasında hepsiyle kavga edip küstüler. Kız çocugunda görüşmemesini istiyor çocuk görüşmeye devam ediyor arkadşarıyla sonra bu gibi sebeplerden deflarca kez daha ayrıldılar. Neyse bi gün biz iftara davetliydik telim sessizde ebir köşede. Eşim dedi ben arkadaşlarla buluşcam felan iyi değdm gitti. Meğer bu kızım sevgilisiyle felan buluşuyormuş kızda beni aramış armaış ulaşamamış delirmiş. Bende o gün şok yogundum proje felan hazırlıyoruz kızlarla çizim yapıyoruz tele hiç bakamadım ya. Bi açtımki sen niye telfonumu açmıyorsun vay efendim bunlar nereye gitti madem açmayacaksın en baştan bana mesaj atacaksın felan. Ben aramı bu olayla açtım zaten. Yine ayrıldılar kem küm etti resmen kendini zorla iftara davet ettirdi ben de hamileyim kimseyi davet etmedim evime. Eşime deidm arkaşdınıda çagır bu kız belliki onunla oturup konuşmak istiyor yoksa ne alaka. Çocukta dönmüş buna demişki sen ne biçim bi insansın hamile kızı yoruyorsun bizi barıştırsın diy ekonuşcakdna gel konuşalım. Bi de wp grubumuz var. Kız oraya ne iftarı benim hanerim yok yazdı beni aradı. Oraya yazarmısın ben planaldım felan fişman. Neyse dedim barışsınlar da ben ayarladım dedim. Çocuk gelmiyoruz dedi kız gitmiş çocuga benim kızla küstüğümü aramızın açıldıgını söyleyip zorla çocugu aldı geldi. İftara beş dk kala gelmiş ben ölü pert.😂 oda evde ya sbahatan makyaj o biçim kıyafet o biçim bi saat erken gelmişler burlarda gezmişler. Kız sürekli böyle planlar kuruyor sırf sevgilisinin gözüne iyi gözükmek için bu sefer onun yüzünden ben hep yalancı deidkoducu konumuna düşüyordum en son bunlar bir ayrıldı dedim ben bu kızdan kurtuldum artık. Şimdi yine barışmışlar görüşmek istiyorlar. Kızla dışarıda karşılaşsak arkadaş olurduk ama bu çocuga karşı sürekli planalr kurup beni karıştırması biraz garip oldu. Bi kerede agzımdan bi laf kaçırdım eşimin arkadaşının abisi hakkında (kız kaynını yani onu hiç sevmiyo) deidmki eşimde onun bazı harketleirnden rahatsız olmuştu sevgilini aşagılamış kalabalık bir ortamda diye. Sonra ben eşime gidip ben bunu agzımdna kaçırdım deidm bişey olmaz söylemez zaten dedi meger kız bunu söylemiş çocukta eşime karşı biraz soguk davranmaya başladı. Şimdi bebek görmeye gelecekler acaba ne belalr gelecek başımıza bilmiyorum gelmeyinde diyemiyorum ama gelmesinler istiyorum.
Barıştırma işine en baştan girmeniz hata. Olmuyorsa olmuyor ya da olursa olsun 😃 böyle seviyesiz insanlarla nasıl vakit geçiriyorsunuz ben anlamıyorum.

Herkes kıza küsünce o dönem üzüldüm böyle tek kaldı vs diye birde ben hastane işlerindne fırsat bulamıyordum görüşememk için bahane oluyordu. Hayır diyemeyen biriyim. İftar günüde gece agrıdan yatmadım öğlen birde kalktım teli açtım ki bir mesaj biz iftara geliyoruz. Ev kepazelik ben kepazelik yemek yok malzeme yok. Eşimle ikimiz koştur koştur ev temizleidk yemek yaptık ama benim halim per perişan. Ben olsam derim tatlıyı ben yapayım salatayı bile erken gelip yapmadı moralim bozuldu 😅
Sen bazen alınma ama kaşınıyorsun şöyle bir konularını az çok hatırlıyorum. Biraz da senden kaynaklı sınırsızsın hayır diyeceksin ya da bmyle bunları dert etmeyeceksin bela edince başına. Hamile hamile iki evleneceği bile şaibeli adama hizmet edeceğim diye kendini ne paraladın ki? Dışarı yemeğe çağırsa imiş madem işi düşmüş.

Kız tam bir psikopat ve siz de bu psikopata yardım ediyorsunuz. Evli barklı kadının bu ergence işlerle ne işi olur? Hayır diyemezseniz çekmeye devam edin ama bu işin sonunda sizin eşinizle aranız açılacak haberiniz olsun.
Eşimle aram açılmzda ben anlamıyorum durduk yere mesela git diyo instadan grup kur ne gerek var yani ne planaldıgınıda anlamadım. Eşine söyle sevgilimle böyl böyle konulup aklına girsin felan. Ben sevmiyorum böyle şeyleir bence de beni kullanıyor. Zaten çocukla tek başalrına görüşmüyoşar hep yanlarında birileri oluyor. Bir tek biz kaldık en son diğer herkesle kavgalılar.

Kız çok gıcık, teli açmayınca size o kadar saydırmış ve hâlâ görüşüyorsunuz. Yazık değil mi size kendinize saygınız yok mu? O çocukta salak değilse şu kıza bulaşıp durmaz ayrılın ailecek

Barıştırma işine en baştan girmeniz hata. Olmuyorsa olmuyor ya da olursa olsun 😃 böyle seviyesiz insanlarla nasıl vakit geçiriyorsunuz ben anlamıyorum.
Ben de anlayaamıyorum. Ben eşimle kavga etsem merdivenden inerken unutuyorum. Bu tutuyo diyelim biz görüşmüyoruz ben mesjalrına zaten cevap vermiyordum. Vaktim yok diyodum. Aradıgınd abir hafta önceki olayı anlatıp sence ben haklımıyım. Evet haklısın. E bunu onada anlatırmısın o bunu anlamıyor çünkü. sen iyiki varsın iyiki snei tnaıdım hep bana destek oldun.
Yağlama ballama en son barıştırmam için geldiğinde ben yapamam yarın öbürgğn daha büyük bi şey olur bu sefer sen vardın arada olur. Oda yok olmaz felan diyince deidm gelmişsiniz kaç yaşınıza birbirinizi oyalıyor gibisiniz niye vaktinizi harcayasınız sonra bir daha barıştırmam için gelmedi ama instadan mesaj tıp iltifat ediyo bana geriliyorum.

Kız çok gıcık, teli açmayınca size o kadar saydırmış ve hâlâ görüşüyorsunuz. Yazık değil mi size kendinize saygınız yok mu? O çocukta salak değilse şu kıza bulaşıp durmaz ayrılın ailecek
Ben o günden sonra telefonlarını açmadım mesjalrına cevap vermedim o eşimin arkadaşı bizi bir araya getirdi bi şekilde. Kızda elli ker eözür dileyince arkamı dönemedim açıkcası önemli olan şuan aramızd abi olay yok ama görüşmemem lazım ne yapsam da görüşmesem.

Eşimin arkadaşı bir ilişkiye başladı ve hemen böyle daha ilişkileirnin başlarında bizimle tanıştırmak istedi. Çok tatlı hanım bir kızdı. Sonra mesjalaşamaya görüşmeye başladık. Bu iksii o kadar çok kavga ediyolar ki. Artık böyle küsüyolar ayrılıyorlar ben barıştırıyorum vs vs. Kafama göre gidip barıştırmada yapmıyorum kız bildiğiniz bana yazıyor ben böyle olsun istemedim sen böyle de beni iyile anlat öv. Neyse eşimin ve bu çocugun ortak başka arkadaşları da var evliler. Bu kız ve çocuk onlarla da abizim gibi samimiyet kurmuşlar ama sonrasında hepsiyle kavga edip küstüler. Kız çocugunda görüşmemesini istiyor çocuk görüşmeye devam ediyor arkadşarıyla sonra bu gibi sebeplerden deflarca kez daha ayrıldılar. Neyse bi gün biz iftara davetliydik telim sessizde ebir köşede. Eşim dedi ben arkadaşlarla buluşcam felan iyi değdm gitti. Meğer bu kızım sevgilisiyle felan buluşuyormuş kızda beni aramış armaış ulaşamamış delirmiş. Bende o gün şok yogundum proje felan hazırlıyoruz kızlarla çizim yapıyoruz tele hiç bakamadım ya. Bi açtımki sen niye telfonumu açmıyorsun vay efendim bunlar nereye gitti madem açmayacaksın en baştan bana mesaj atacaksın felan. Ben aramı bu olayla açtım zaten. Yine ayrıldılar kem küm etti resmen kendini zorla iftara davet ettirdi ben de hamileyim kimseyi davet etmedim evime. Eşime deidm arkaşdınıda çagır bu kız belliki onunla oturup konuşmak istiyor yoksa ne alaka. Çocukta dönmüş buna demişki sen ne biçim bi insansın hamile kızı yoruyorsun bizi barıştırsın diy ekonuşcakdna gel konuşalım. Bi de wp grubumuz var. Kız oraya ne iftarı benim hanerim yok yazdı beni aradı. Oraya yazarmısın ben planaldım felan fişman. Neyse dedim barışsınlar da ben ayarladım dedim. Çocuk gelmiyoruz dedi kız gitmiş çocuga benim kızla küstüğümü aramızın açıldıgını söyleyip zorla çocugu aldı geldi. İftara beş dk kala gelmiş ben ölü pert.😂 oda evde ya sbahatan makyaj o biçim kıyafet o biçim bi saat erken gelmişler burlarda gezmişler. Kız sürekli böyle planlar kuruyor sırf sevgilisinin gözüne iyi gözükmek için bu sefer onun yüzünden ben hep yalancı deidkoducu konumuna düşüyordum en son bunlar bir ayrıldı dedim ben bu kızdan kurtuldum artık. Şimdi yine barışmışlar görüşmek istiyorlar. Kızla dışarıda karşılaşsak arkadaş olurduk ama bu çocuga karşı sürekli planalr kurup beni karıştırması biraz garip oldu. Bi kerede agzımdan bi laf kaçırdım eşimin arkadaşının abisi hakkında (kız kaynını yani onu hiç sevmiyo) deidmki eşimde onun bazı harketleirnden rahatsız olmuştu sevgilini aşagılamış kalabalık bir ortamda diye. Sonra ben eşime gidip ben bunu agzımdna kaçırdım deidm bişey olmaz söylemez zaten dedi meger kız bunu söylemiş çocukta eşime karşı biraz soguk davranmaya başladı. Şimdi bebek görmeye gelecekler acaba ne belalr gelecek başımıza bilmiyorum gelmeyinde diyemiyorum ama gelmesinler istiyorum.
İnşallah kurgudur gerçek değildir ya da düşük cümlelerden yanlış anlıyorumdur. Siz niye elalemin özel işleriyle içli dışlısınız, habire bi barıştırma çabaları. Size ne. Böyle kişilerden ne köy olur ne kasaba. Müsait değilim bitti. Daralttınız beni. Hem yalancı hem mağduru oynuyor hem laf taşıyor. Ne bekliyorsunuz daha. Yol verin gitsin.

Uğraştığınız şeylere bak.
Niye üzerinize vazife ediyorsunuz aklı bir karış havada, sürekli sevgilisinin arkasından iş çevirmeye çalışan sonradan tanıdığınız birinin ilişkisini?
Tanıştıktan sonra baktınız sizi ilişkisine dahil ediyor, mesafeyi koyacaktınız.

Hayatınız çok monoton demek ki,dertsiz başınıza dert aldığınıza göre.....Sizin hiç sınırınız ,kendinize saygınız yok.Kadinin elinde oyuncak olmuşsunuz.Millet bu kadınla kustuyse akıllı insan derki "var bunda birşeyler bende uzak durayım",ama siz anne sevkatiyle sarmayı uygun bulmuş,o çalmış siz oynamişsiniz.Sizden çekinmiyor,saygı duymuyor ne derse yapan biri var ,bahaneye ama diye başlayan cümlelere sığınmayın gerçek bu.....
Ben monoton olsun diye çabalarken elli bin defa arıyolar diğer arkadşalrdna birid ekız aşırı dindar böyle dörtlü buluşmalara felan karşı biri kızı taciz ede ede buluşmuşlar ama kız en son dayanamayıp beni arama yazmış. Ben buna cesaret edemedim açıkcası. Yoksa benim yeteri kadar arkadşaım var onalra vakit ayıramıyorum bird eyeni insan tnaımak istemiyorum bu geldi girdi hayatımıza hadi deidm düzgün birine benziyo yaşça benden de büyük ama hani vir çok anlamd agelşp bana akıl danışıyor felan saf bişey sandım meğer saf benmişim 😂

Ben o günden sonra telefonlarını açmadım mesjalrına cevap vermedim o eşimin arkadaşı bizi bir araya getirdi bi şekilde. Kızda elli ker eözür dileyince arkamı dönemedim açıkcası önemli olan şuan aramızd abi olay yok ama görüşmemem lazım ne yapsam da görüşmesem.
Eşinize de söyleyin hayır demeyi öğrenin ikinizde başka planım var istemiyorum deyin ne var bunda

Uğraştığınız şeylere bak.
Niye üzerinize vazife ediyorsunuz aklı bir karış havada, sürekli sevgilisinin arkasından iş çevirmeye çalışan sonradan tanıdığınız birinin ilişkisini?
Tanıştıktan sonra baktınız sizi ilişkisine dahil ediyor, mesafeyi koyacaktınız.
Ben mesafe koydum sonr abunlar ayrılınca iyice tammen kurtulduk dedim. eşimin arkadaşı benimde arkadşaım çok iyi çocuktur. Evleneceklermiş. Bizimle görüşmek istiyorlar ama ben düğünelri dışında onları görmek istemiyorum şimdi desemki bana yazma görüşmeyelim çocugada ayıp etmiş olucam görüşsem yüz verince astarını isteyen bir tip. Çok arada kaldım sürekli bir bahane atıp buluşmaları erteliyorum sonrada zaten ayrılıyorlar geir barışıyolar felan.

Yazım hatalarından okuyamadım.
Ayrıca felan değil, falan doğrusu.

Ne kadar lüzumsuz bir arkadaşlık.
Hayır demeyi bilememenin ötesinde bir şey bu. Evlenirlerse de bu kadar karın ağrısına gerek yok, bir iki reddedersiniz, sonra da anlarlar zaten.

Konuşma dilimle yazıyorum bide çocuk uyumuyo beni maf etti yazdıgımı okumadan gönderdim pardon
Yarısına kadar okumaya çalıştım. Anladığım kadarıyla cevap vereyim, ikisiyle de muhatap olmayın. Engelleyin geçin. Çocuğunuzla ilgilenin elin ergeninin tribini mi çekeceksiniz?

Ne kadar lüzumsuz bir arkadaşlık.
Hayır demeyi bilememenin ötesinde bir şey bu. Evlenirlerse de bu kadar karın ağrısına gerek yok, bir iki reddedersiniz, sonra da anlarlar zaten.
Yok ya bu durum benim hayır diyememden başladı. İyi niyetli olayım derken kendime kötü niyetli olmuşum. Asıl önemli olan bundan sonrası

adam kendi kızı buldu biz tanıştırmadık boş sebeplerden küsünce ben işte bi çiçek al vs diyordum işte buluşma ayarlıyordum
Ama yalancı kız. Ve siz yalanına ortak olarak onun yalancı olduğunun ortaya çıkmasına engel olmuş oluyorsunuz. Bence de ciddi vebali var. Bir de çocuk sizin arkadaşınız. Neden basini yakiyorsunuz ki. Birbirinize uygun degilsiniz derdim hatta ben olsam. Ayrılması için teşvik ederdim.

Ama yalancı kız. Ve siz yalanına ortak olarak onun yalancı olduğunun ortaya çıkmasına engel olmuş oluyorsunuz. Bence de ciddi vebali var. Bir de çocuk sizin arkadaşınız. Neden basini yakiyorsunuz ki. Birbirinize uygun degilsiniz derdim hatta ben olsam. Ayrılması için teşvik ederdim.
Ayrılması için teşvik etmemde. Kız hani barışmak isteyince tatlı bi yalan gibi düşündüm bide sonradan söyleriz gibisinden ama baktım sarpa sarıyor çekildim. Ben geri adım attıkça kız daha çok yanaşmaya başladı sevdiğim ilgi duydugum şeyleri bana atıyor buraya gidelim bunu yapalım sana bunu alıyorum gibi . Şimdi bunlar bize gelirler bi kaç hafta içinde ayrılmazlarsa. Ben de diyorumki biraz daha ertelesem kesin ayrılırlar

Kızın hanım hanımcık olduğuna emin miyiz 🙄

X