Adet kanı demiş

O değil de yılların sevişgeniyim hala bu konudaki kadar kolay fırt diye olmuyor o iş ilk başta. Bende mi problem var acebağ?
Yemin ediyorum aynısını düşündüm. Spagetti gibi agzına alınca huup diye yukarı kaymıyo vallaAKDJDKFL biraz özveri ve destek istiyor… ya da benim yaptıgım şey seks değildi

Ailesi çarşaf bekleyen türden malesefff ki.. profesyonel yardım konusunda destekçi oldum..çok kötüydü ve elimden geldiğince hep elimi taşın altına koydum ama bu konu kafamı allak bullak rtti
Ailesi neden kendi kızından çarşaf beklesin ayol ? Napacaklar , bakire çıkmazsa geri mi alacaklar kızı kocasından zorla?

Hayır adamdan gecmese carsaftan gecer (tamam abarttım)

Yani fikrinize saygı duyuyorum diyeceğim fakat yapamıyorum...haşa Allah oldunuz ne demek..?! Ayrıca arkadaşım zaten kendi halledebilse kesinlikle elimi sürmem evet..fakat yanında olacağımı söyledim ve evet Allah korkusu var içimde kız kardeşim var bir anlık şeytana o da uyabilir sonuçta..? Bunu söylemekte ne yanlis var çözemiyorum..sizde biraz önyargılı olusunuzu degistirin

Ailesi neden kendi kızından çarşaf beklesin ayol ? Napacaklar , bakire çıkmazsa geri mi alacaklar kızı kocasından zorla?
Yok aşkım. Damat tarafı kızınız "kötü" çıktı derse eğer kendi kızlarını evlatlıktan reddediyorlar.
İşte bunun yaşanmaması için, yatak odasını anasına babasına anlatmayan insan evlatları, normal, sağlıklı erkekleri eş olarak seçiyoruz.

Elbette öyle. Sorumluluğunu almak dediğim şey hayatına bunun ağırlığı ile devam etsin, diğer taraf sırf zarı yok diye yaşantısına devam edebilsin demek değil.
Evet bu benim tercihimdi ve ben tercihlerime saygı duymazsam kimse duymaz diyebilmeli. Kendi kararlarını verip, sonuçlarına katlanabilmeli. Ama bir de şöyle bir durum var. Bu kızın ailesi baskıcı ve hala çarşaf sevdasında olan orta çağda yaşamaya devam eden bir aile . İnsan böyle bir ailede nasıl sağlıklı kalabilir ? Okul dışında hiç bir sosyal hayatı olmayan, sağlıklı yaşamayan bir genç kız. Bu kıza hayatı öğrenme fırsatı dahi tanınmamış. Bu kadar baskı bana korkunç geliyor .

Yok değil. Kendi gibi birini bulacak elin nomısssss nomıssss diye gezip dişlerini kan diye kaşıyan adamla olmayacak. Cok basit. He zaten diktirenler ve hak verenler sağda solda ayyy kocamdan başkasıyla olmammmm helalimmm diye gezinen kezbanlar oluyo genelde

O değil de yılların sevişgeniyim hala bu konudaki kadar kolay fırt diye olmuyor o iş ilk başta. Bende mi problem var acebağ?
Şimdi günah almak istemiyorum;ama fikrimi söyleyeyim. Bence kızımızın ilki bu çocuk değildi. Bu kızımız gayet de önceden de yapmış, etmiş, bu çocuğa da kapak atmaya çalışmış gibi geldi. Genelde yaparlar ederler, evlenme yaşları dank eder; kızlık zarı diktirme derdine düşerler, yedikleri naneleri gazozuna ilaç atılarak yapmışlar gibi triplere girerler. İlk seksimden evvel iki senelik sevişme deneyimim vardı, aynı adamla o yatağa girdim, gayet de relaks ve isteyerek beraber olmama rağmen o iş için saatlerce uğraştık. Aman nasıl girdi anlamadım gibi bir durum imkansız. Çocuk da kızın bakire olmadığını anlamıştır.

Bu hikaye doğruysa bunun adı tecavüz. Zardan önce şikayetçi olmayı düşünmesi gerek diyeceğim de havaya gidecek.

"Ben mi yanlış anladım, kimse de buna tecavüz dememiş, nasıl ya" diye yorumları bir daha okuyordum ki yorumunu görüp "Hah tamam" dedim. Ama muhtemelen hikaye doğru değil.

Ben zırnık koklatmazdım. Eğer çocuktan ret yemeseydi ilişkisine devam ederdi. Pişmanlık da duymazdı. Ortada kalınca size koşmuş. Haftaya mı evlenecek ki ağlayıp sızlıyor? Burada da yazılı, evlenmeden önce oluyormuş. O günler bir gelsin de kendi parasını kazanır da yaptırır.

Erkeklerle aynı olmayan şartları bu kafayla mi degistiriceksin, işine gelirse beybisu demek yerine, kaçak gocek iş yapıp, yaptığının, sevistiğinin arkasında durmayarak mi? Korkarak mi?
Benim için işine gelirse demek çok kolay, ben derim. Ama herkes aynı toplumda yaşamıyor. Bu forumda bile sayfalarca zar diktirme konuları var. Kimisi işgüzarlığından, kimisi mecbur kaldığından yapıyor. Gerçekten zor duruma girecekse ailesi vs başına iş açacaksa bir seçenek olarak düşünülebilir. Belki fazla duygusal düşünüyorum ama kadınların zar yüzünden zor hayatlar yaşamalarına içim el vermiyor

"Ben mi yanlış anladım, kimse de buna tecavüz dememiş, nasıl ya" diye yorumları bir daha okuyordum ki yorumunu görüp "Hah tamam" dedim. Ama muhtemelen hikaye doğru değil.
Yok bence de doğru değil. Kızın ilk sevişmesi de değil muhtemelen. Adam haklı olabilir, adet kanıdır belki de

Valla ben istemeden, geçerken ordan birden birtti, ben de anlamadım kısmına zerre inanmıyorum.Gayet bilerek sevişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…